Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to kto z was bedzie na targach moto w warszawie 13-15.02?

bede ja przez cale 3 dni i bedzie wariot pewnie w sobote w odwiedzinach..

 

Dobijajcie sie do mnie na telefon to pogadamy na miejscu :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kto z was bedzie na targach moto w warszawie 13-15.02?

 

Jestem.

 

bede ja przez cale 3 dni i bedzie wariot pewnie w sobote w odwiedzinach..

 

Dobijajcie sie do mnie na telefon to pogadamy na miejscu :)

 

 

Już dobijałem :icon_razz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wesoła kompania? Ktoś coś opracował już, bo temin sie zbliża.Tak jak pisałem wczneiej mam dokładnie opracowaną trase prze Polske do granicy :biggrin: .

 

bede ja przez cale 3 dni i bedzie wariot pewnie w sobote w odwiedzinach..

Dobijajcie sie do mnie na telefon to pogadamy na miejscu :)

Mozliwe, ze będe w niedziele , ale nie wiem czy warto bo to juz końcówka będzie. Ostatnio mam miłe wspomnienia z EXPO , a raczje ich brak po after party u MARTINEZa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wesoła kompania? Ktoś coś opracował już, bo temin sie zbliża.Tak jak pisałem wczneiej mam dokładnie opracowaną trase prze Polske do granicy :biggrin: .

Mozliwe, ze będe w niedziele , ale nie wiem czy warto bo to juz końcówka będzie. Ostatnio mam miłe wspomnienia z EXPO , a raczje ich brak po after party u MARTINEZa.

pzdr

 

 

No to widze ze niezle sie szykuje na expo :)

Luker, Mycior, Enzo, Wariot w niedziele, Tytus jescze nie wiadomo.

Wiecie gdzie mnie tam szukac ;) .

Co do trasy zaplanowanej.. Mycior a czy wziales pod uwage punkty atrakcyjne turystycznie, ladne krajobrazy, muzea, klasztory, zabytkowe koscioly itp?

 

Enzo - nie widzialem zebys sie dobijal :P mam nwy nr jakby co

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze niezle sie szykuje na expo :)

Luker, Mycior, Enzo, Wariot w niedziele, Tytus jescze nie wiadomo.

Wiecie gdzie mnie tam szukac ;) .

a gdzie after party i gdzie melina after after party??

Co do trasy zaplanowanej.. Mycior a czy wziales pod uwage punkty atrakcyjne turystycznie, ladne krajobrazy, muzea, klasztory, zabytkowe koscioly itp?

Tak jest - wszystko zaplanowane. Krajobrazy podczas jazdy, i zwiedzanie drogi A4 oraz przejazd przez zabytkowe byłe przejście graniczne. :biggrin:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie after party i gdzie melina after after party??

 

Tak jest - wszystko zaplanowane. Krajobrazy podczas jazdy, i zwiedzanie drogi A4 oraz przejazd przez zabytkowe byłe przejście graniczne. :biggrin:

 

Proponuje after party w sobote gdzies w Wawie...Wieczor w sam raz na takie balety. Co do noclegów to ja niestety nie pomogę, bo na tej uzyczonej chacie mam komplet innych osób pracujacych na expo.

 

Moze jakies tanie noclegi czy cus????? Fajnie by bylo poimprezowac z letka razem :P

 

Mycior cos sie nie starasz z tym planowaniem trasy.. A klasztor ojców dominikanów na Gorze sw. Anny wziales pod uwage?

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie niezla impra szykuje :biggrin: tym razem nie dam rady, ale przeciez bedzie jeszcze tyle okazji w przyszlosci.... :cool:

 

Na extreme fighters Luker znalazl mi hotel w centrum, i tam mialem pokoj za ktory sie placilo 200zl niezaleznie czy spala tam jedna osoba czy 3, wiec moze tam sie zahaczycie.

 

Co do planu to najpierw proponuje sie spotkac i obgadac propozycje..... co z tym Krakowem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planu to najpierw proponuje sie spotkac i obgadac propozycje..... co z tym Krakowem ??

 

No Krakow to chyba poczatek kwietnia co?

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytając temat z Waszej poprzedniej wyprawy moge stwiedzic że mieliście super wakacje, ja żałuje że pół roku temu nie znalazłem Was, bo napewno zabrałbym sie z wami. Mi zawsze marzyła się jakas dalsza wyprawa, ale jak zwykle nie było z kim jechac.

Do poprzedniej wyprawy szukaliście ludzi, niewiem jak jest w tym roku. I stąd pytanie:Czy nie mielibyscie nic przeciwko, żeby zabrac jednego "moczy morde" więcej?

Duzo osób pisało że bedą na expo, ja 15.02 bede w Wa-wie, moglibyśmy wtedy porozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniej wyprawy szukaliście ludzi, niewiem jak jest w tym roku. I stąd pytanie:Czy nie mielibyscie nic przeciwko, żeby zabrac jednego "moczy morde" więcej?

 

 

spoko... zrobi sie test dla kolejnego ASRT`owca i bedie wiadomo co i jak :)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Luker to całkiem fajnie się składa bo ja mam urodziny 08.04 więc okazja wręcz podwójna hehehehe, hmmm to w Krakowie znowu będzie grubo :flesje:

 

no i oczywiście podany termin przez Bartosza ;) jest jak najbardziej odpowiedni w takim wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...