Skocz do zawartości

Uliczni Ryzykanci - motorowery, crossy i freestyle


ULR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stac juz bylo na helm i rekawiczki ? Pomijam juz fakt robienia " akrbacji na drodze publicznej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że jak się rozpędzą, należałoby puszczać na jakąś odpowiednio mocną ścianę. byłaby szansa, że jeden z drugim debil zrobiłby krzywdę tylko sobie, a nie postronnym osobom :banghead:

ulica to nie miejsce na takie popisy. i tyle

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajmy. Ja bym dzieciakom sprzedał po kopie w dupę za jazdę bez kasków.

Poza tym jednym na skuterku (czyli pewnie gej :biggrin: ) jeździli poza wsią na pustej drodze.

Ja jestem bardzo "czuły" na popisy i brawurę w miejscach publicznych. Tutaj akurat nie było to chyba przegięcie.

A co do umiejętności :notworthy:

Chyba znowu sobie kupię Ogara 200 :icon_biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejętności mógłby pozazdrościć niejeden "stary", młodzieńczej fantazji rónież, totalny brak wyobraźni jest chyba przypisany temu wiekowi - dziadki przypomnijcie sobie co sami robiliście w tym wieku, ja do tej pory czasem czerwienię się ze wstydu jak najdą wspomnienia.... kretyński wiek, ale z tego się wyrasta, o ile się zdąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ubrac to byscie sie mogli jakos grubiej...

 

bo jak ktorys wyglebi - to mu sie odechce stuntow...

 

:bigrazz:

 

poza tym ... szacun za jezdzenie extremalne na czyms co praktycznie nie ma mocy,

 

jakies 18 lat temu probowalem swirowac na simku... ale ani wzorcow nie bylo, ani fantazji...

szkoda, bo wtedy po przesiadce na japonie nauka szlaby 10x szybciej...

 

kupcie jakies ochraniacze ! :lalag:

 

i miejscowke mniej odwiedzana przez auta znajdzcie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje: "Uliczni Ryzykanci" czyli wszystko musi byś ekstremalnie. To wszystko jest robione specjalnie, anie z głupoty (kaski, ochraniacze i inne - z tym wszystkim nazwa filmu nie miała by sensu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje: "Uliczni Ryzykanci" czyli wszystko musi byś ekstremalnie. To wszystko jest robione specjalnie, anie z głupoty (kaski, ochraniacze i inne - z tym wszystkim nazwa filmu nie miała by sensu).

 

ryzykować to można dla pieniędzy :P a ja radziłbym jednak poszukac miejsca, w którym nie zrobicie sobie krzywdy i nie porysujecie komuś auta. za technikę szacun - od czegoś trzeba zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest robione specjalnie, a nie z głupoty (kaski, ochraniacze i inne - z tym wszystkim nazwa filmu nie miała by sensu).

 

Tym wiec gorzej :icon_mrgreen: Dobrze, ze nie nazwali tego pod innym tytulem, bo moze w stringach trza by nbylo sie karnac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony szacun za umiejętności-naprawdę!! W kwestii bezpiecznstwa mam podobne zdanie co inni zabierający tu głos-zastanów sie czy lepiej jeździć w kasku czy zmienić tytuł filmiku na "uliczni kalecy"...nie warto ryzykować zdrowia dla jakiegoś filmiku na youtube, myślę ze z czasem to zrozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...