Skocz do zawartości

Pare pytań o SHLm11


szymus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ano o tym zem sobie nie pomyslal

ale jest ksero

mozna by zrzute zrobic :clap:

z checia bym kupil

pozatym w tym punkcie moge sie klucic o prawa autorskie - autorzy pewnie umarli

od 30-40 lat nie wydawana

 

nie ma rynku

 

wiec kogo okradasz??

 

robiac kopie obrazu van gohga okradamy go??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiac kopie obrazu van gohga okradamy go??

No chyba się nie rozumiemy, bo tozupełnie inne pojęcia: kopia obrazu a skserowanie tegoż obrazu. zrobienie /namalowanie/ obrazu-kopii jest jednak dziełem autorskim. A po reszcie to zobacz zdjęcie tego co zostało mi po pożyczeniu inne ważnej dla mnie książki - koledze własnie w celu skserowania. Raz mi wystarczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po reszcie to zobacz zdjęcie tego co zostało mi po pożyczeniu inne ważnej dla mnie książki - koledze własnie w celu skserowania.

 

Kolego musiał Cię nie lubić albo być zazdrosny o książkę :)

 

A poza tym to jestem absolutnym przeciwnikiem lepperyzmu-leninizmu i każdego złodziejstwa /z piractwem włącznie - tak mnie wychowano i tyle!!!/

 

Ja tam zjednej strony popieram piractwo bo żeby polak który zarabia o wiele mniej musiał płacić tyle samo za program co mieszkaniec USA parodia nie wiem kto jest większym złodziejem ja który kopiuje jedną płyte na własny użytek czy wielkie firmy itp. które ciśgną od nas dużo więcej niż powinny brać.. Poradzono by sobie odrazu z piradztwem jak by programy książki itp miały przystępne ceny

 

Na bajzlu w Łodzi było dużo książęk itp ale jak tylko się pytałem o coś o shl to mi odpowiadali że własnie sprzedali itp.chyba mnie nie lubili. A o junaku to było już multum książek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale wakacje robota przy motorku <jupi>

 

A ty chcesz robuic calkowity remont z nowym lakierem chromam remątem silnika itp. czy poprostu doprowadzić shl-kę żeby jedziła i jako tako wyglądała?? Ostrzegam remąt to jest ogromna maszynka pochłaniająca pieniądze i czas.

 

Gość od chromowania znowu przełożył termin odbioru części ;( A ja dziś " kompałem" swoje opony i potrzktowałem je czarną pastą do butów żebyście widzieli jak ładnie wyglądają jak by były nowe :) Niewyobrażacie sobie ile rdzy może przylegać do części opony dotyklająsej obręczy koła. Pomalować napisy na biało (czy to troche może wyjść jak wiejski tuning)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy M11 ma na ramie bite numery??jesli tak to gdzie??

 

Moja tylko ma tabliczką znamionową :)

 

I odebrałem dziś cztery szklanki od anorów i kierownice z chromowania i sprawa wygląda tak 80zł przygotowanie pod chrom i 50 samo niklowanei :) Jeszczew dziś zapodam fotki tych elemętów. Albo może nie przecisz wiecie jak wyglądają rzeczy po chromowaniu. Zresztą zobacze czy bedzie mi się chciało robic foty.

 

podobno gdy pojazd zostal wyrejestrowany przed 1989 to mozna go zarejestrowac na podstawie ostatniego dowodu.

 

Też tak słyszałem. A mnie niedługo będzie prawdobotobnie czekała długa droga aby moje moto zostało zarejstrowane jako zabytek. Miał ktoś może jakieś doświadczenia w tym kierunku? Bardzo mi zależy na wszelkich informacjach na ten temat. Może jest ktoś z Częstochopwy kto rejestrował moto jako zabytek bardzo bym prosił o kontak z taką osobą.

 

Mam drogą ramę od SHL czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak miałbym rozpoznać czy jest to rama od M11 czy może od jej poprzedniczki. Narazie zauważytłem tylko że ramy rużnią się tym iż moja M11 ma tabliczkę znamionową a druga rama ma wybijane numery. POMOCY

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mogl to opisz jak przebiega rejestracja na zabytek koszta itp

 

uff ale roboty przy ogarku mialem dzis

 

w sob pojade zrobic porzadek w szopie u babci gdzie kieedys stala shl-ka

a ja zamierzam tam silnik robic - w garazu jako takiego stolu ni mam i wogole do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys mogl to opisz jak przebiega rejestracja na zabytek koszta itp

 

Wyślij mi na PW swojego mejla to Ci wysle fajny artykół. Z niego sie wszystkiego dowiesz. Jakbym wiedział dokładnie procedure itp to bym nie pytał się na 4um. Czy naprawde nikt nie rejestrował moto jako zabytek?

 

w sob pojade zrobic porzadek w szopie u babci gdzie kieedys stala shl-ka  

a ja zamierzam tam silnik robic - w garazu jako takiego stolu ni mam i wogole do dupy

 

Hm.. Ja też na początku miałem zamiar robić remąt w garażu u mojej babci na wsi. Warsztat dość dobrze wyposarzony ale... ale bywam tam mniej więcej raz w tygodniu i przeniosłem całą SHl do piwnicy gdzie ją obecnie remątuje. Okazało się że poprostu pracować przy moto najlepiej jest codziennie. Ręmąt pochłania troche wolnego czasu. Wiedz dobrze Ci rtadze przenoś się z remątej jak naj blirzej swoego domu. Moja piwnica ma 1.70 na 170 a jkakos zmieściła się w nij cała shl w częściach i kupe innych gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...