Skocz do zawartości

Czym najlepiej pomalowac elastyczne elementy?


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlaczego lakier z fabryki trzyma latami? A tem co bym nalozyl to mialby niby zejsc? jak pomalowalem sprayami to sie dobrz trzymal.... A jak bym przed nalozeniem polozym takiego utwardzacza na plastik. Takiego czegos co sie bardzo wrzera w plastyk i zostawia gladka powieszchnie. A lakier bym kupil taki ekstremalnie elastyczny. Widzialam gdzies na stronie po 100zl za litr z utwardzaczem. Ale nie wiem czy jest on z lakierem czy trzeba osobno do kupic. Pokazane bylo wideo jak pomalowali lakierem kartke palieru i ja pozginali i ani jednego pekniecia nie bylo...

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z własnej rady:

 

1. poprawna pisownia to wziąć

2. wszystkie wyrazy zaznaczone na czerwono są z błędami. zacznij używać takich znaków jak ę,ó,ą,ś,ł,ż,ź,ć,ń

3. zastanów się zanim zaczniesz kogoś poprawiać

 

Dodaj jeszcze ze nie stawiam wszedzie przecinkow. Trzymaj sie i jak narazie nikt do mojej pisowni sie jeszcze nie przyczepil. I nie zaczne uzywac takich znakow jak ę,ó,ą,ś,ł,ż,ź,ć,ń. Przeszkadza Ci to? To mnie ignoruj. Pozdrawiam.

 

Do tematu.

 

Do rieju naprawde ciezko bylo by Ci kupic okleine, ale jesli latasz po ulicy to malowanie jak najbardzeij ok.

Jak sprawdzisz ten lakier to odezwij sie tutaj.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić zwyczaje piszących albo główny banner...

Kumam, że nie dla analfabetów, ale chyba nie o to chodzi :icon_idea: . Sam używam interpunkcji i staram się stawiać przecinki w odpowiednich miejscach, ale znam osoby, które tego nie robią. I co z tego? Nie będę ich tego na siłę uczył (bo Żony się nie da już nauczyć... :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze ze nie stawiam wszedzie przecinkow. Trzymaj sie i jak narazie nikt do mojej pisowni sie jeszcze nie przyczepil. I nie zaczne uzywac takich znakow jak ę,ó,ą,ś,ł,ż,ź,ć,ń. Przeszkadza Ci to? To mnie ignoruj. Pozdrawiam.

 

 

 

Jeżeli nie poprawisz swojego sposobu pisania ignorując zasady pisowni języka polskiego sam zostaniesz "zignorowany" w tym dziale.

 

Ps. poczytaj dokładnie pierwszy przyklejony temat w tym dziale.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ten lakier. Tylko jest jedna wada, otuz sprzedaja tylko po 1.5 litra, kiedy mi potrzeba max 600ml. Jak widac po video jest on bardzo elastyczny. Ale nie znalazlem tak elastycznego podkladu (musi tez byc taki elastyczny?)

 

http://sklep.optionall.pl/towar/2261,718,n...K__grupa_I.html

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO JUTRO TOBIE PODAM NAZWE ZDZIERACZ STARYCH POWŁOK ZAKIERNICZYCH BOMBOWA SPRAWA LAKIER SIE KRUSZY I ODPADA TO JEST W SPREY (BARDZO SMIERDZI AMONIAKIEM) PLASTIKÓW NIE RUSZA.

A CO DO ELASTYCZNYCH FARB SZUKAJ NIEMIECKIEJ (MIPY MIPA) LAKIERY Z TEGO CO WIEM NIE SA DOBRE ALE MAJA W SWOJEJ OFERCIE WŁASNIE TE ELASTYCZNE I SPRAWDZAJA SIE B DOBRZE A WIEM BO KOLEGA ZARYZYKOWAŁ I TEZ POMALOWAŁ TYM PLASTIKOWE ELEMĘTY I SIE TRZYMA A TO JUZ BEDZIE KILKA MIESIECY DOBRYCH KILKA MIESIECY POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO JUTRO TOBIE PODAM NAZWE ZDZIERACZ STARYCH POWŁOK ZAKIERNICZYCH BOMBOWA SPRAWA LAKIER SIE KRUSZY I ODPADA TO JEST W SPREY (BARDZO SMIERDZI AMONIAKIEM) PLASTIKÓW NIE RUSZA.

A CO DO ELASTYCZNYCH FARB SZUKAJ NIEMIECKIEJ (MIPY MIPA) LAKIERY Z TEGO CO WIEM NIE SA DOBRE ALE MAJA W SWOJEJ OFERCIE WŁASNIE TE ELASTYCZNE I SPRAWDZAJA SIE B DOBRZE A WIEM BO KOLEGA ZARYZYKOWAŁ I TEZ POMALOWAŁ TYM PLASTIKOWE ELEMĘTY I SIE TRZYMA A TO JUZ BEDZIE KILKA MIESIECY DOBRYCH KILKA MIESIECY POZDRAWIAM

Aż w oczy razi :eek:

 

Od siebie radzę zastosować okleinę. Żadne malowanie na plastiku w enduro nie dało skutku. Zwłaszcza na bakach, gdzie pewne tworzywa w jakimś stopniu "oddychają".

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom powinienem ale sie zasiedzialem a do szkoly i tak na 10 mam.... A odnosnie tego lakieru to czy proszkowy zda egzamin?

 

PS. A ty nie powinienes joz spac?

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...