Jump to content

Jak kupic bak?


Recommended Posts

Musze wymienic zbiornik paliwa w mojej gpzetce i nie wiem jak sie do tego zabrac. Znalazlam pare baków na allegro, ale nie wiem na co mam zwrocic uwage przy wyborze baku. jak sprawdzic czy nie jest zzarty przez rdze??

I moze ktos sie orientuje w jakich latach byly przerobki zbiornika paliwa w GPZ 500? Moja Kawka jest z 1999roku. czekam na jakąkolwiek podpowiedz ;)

pozdro

Link to comment
Share on other sites

bosz, w czym problem: znaleźć kogoś, kto ma blisko, poprosić o pomoc chociażby w oględzinach. między innymi po to jest forum, żeby można było poprosić o pomoc innego motocyklistę - a nie tylko do pieprzenia trzy po trzy w zimowe wieczory

napisz gdzie ten bak, może ktoś się sam zgłosi jak ma blisko

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Link to comment
Share on other sites

Jesli jakis dobry czlowiek jest chetny do pomocy to daje namiary:

Wrocław : http://moto.allegro.pl/item505196398_zbior...500_czarny.html

Mazowieckie: http://moto.allegro.pl/item505767809_kawas...paliwa_bak.html

Wodzisław Sl: http://moto.allegro.pl/item496087293_kawas...gpz500_bak.html

Sosnowiec: http://moto.allegro.pl/item514282546_bak_d..._500_tanio.html

Jędrzejów: http://moto.allegro.pl/item504977939_kawasaki_gpz_500.html

Warszawa: http://moto.allegro.pl/item516815139_zbior...s_kawasaki.html

 

 

Z gory dziekuje za jakiekolwiek przejawy dobrej woli!!!!!!!!!!!!!! Pozdro :crossy:

Edited by Afka
Link to comment
Share on other sites

bosz, w czym problem: znaleźć kogoś, kto ma blisko, poprosić o pomoc chociażby w oględzinach. między innymi po to jest forum, żeby można było poprosić o pomoc innego motocyklistę - a nie tylko do pieprzenia trzy po trzy w zimowe wieczory

napisz gdzie ten bak, może ktoś się sam zgłosi jak ma blisko

jsz

 

 

A jednak nie po to jest to formu :banghead:

Link to comment
Share on other sites

najwyraźniej... wstyd mi, przynajmniej za część ludzi tutaj

jsz

 

ps. jakby w krakowie albo okolicy jakiś się trafił, to daj znać na pw. nie będzie problemu

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...