Skocz do zawartości

Honda mtx 80 na jaki kolor pomalowac!!??


Hondziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam poraz drugi mam pytanie mam juz przygotowaną honde mtx 80 jest juz rozebrana na mak wyszlifowana i tylko teraz czeba wybrac kolor prosil bym was abyscie mii doradzili na jaki kolor pomalowac ta hondzie ona byla pomalowana na czarny ale ten kolo szwab pomaloewal ja pedzlem.myslalem nad czarna rama mat,lagi i wahacz to na srebrno albo na zloto a bak plastiki na zielono metalik co wy o tym sadzicie czekam na komenty pozdrawiam Mateusz P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rat to znaczy dosłownie szczur ,postaw teraz moto na jakis czas na dworze to będziesz miał rat'a ;]]

 

tak spytam,będziesz go malował sprayem? ;d

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmmm,Sprayem to moge se grafitti na scianie zrobic :D xD Malowal bede nowym pistoletem i nowym kompresorem :D :P Dzisiaj tzn w Poniedzialek bede nakladal szpachel natryskowy:Pi wymatuje te wszystkie czesci nad kolorem jeszcze pomysle

 

 

PS.Rózowe to ja moge dziewczynie Stringi kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

plastiki zostaw, co najwyżej Plakiem je potraktuj albo kup nowe, szkoda pracy włożonej w malowanie

 

na ramę czarny podkład do lakieru i na biało

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie wasze odpowiedzi wszystko zostalo wyczyszczone i dzisiaj zaczelismy malowac juz jest nalozony szmachel natryskowy jutro tzn w Wtorek to bedziemy juz matowac i bedziemy zielony klasc jak skoncze to zapodam fotki ramna zostala pomalowana na czarny mat przednie widelki i wahacz na srebrno a plastiki i bak na ciemny zielony jak by nie bylo pomalowane to bym nawet ją nie wyjechal na ulice bo wygladalo Bleeee juz jepiej wyglada tym szpachlem natryskowym :D razem na wszystkie farby rozpuszczalnik itp wydalem 180 zl.Pozdro :D :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...