Skocz do zawartości

Suzuki GSXF 750 (jajko)


boszat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy, 23.12.2008 w miejscowości Wolica Nowa (Wielkopolska, między Środą Wlkp, a Jarocinem) SKRADZIONO SUZUKI GSX 750 F (jajko), rocznik 1998, nr rej. PSR T861, nr ramy VIN JS1AK111200102186, kolor zielony. Motocykl wygląda idealnie, jedynie zużyte opony.

 

Jeśli ktoś natrafi na jakieś części lub podejrzany motocykl to proszę o informacje.

Jeśli możecie wrzucajcie informacje na jakieś inne fora.

 

Ktoś się w nocy włamał do garażu i po motocyklu nie zostało nawet śladu. Prawdopodobnie dla zmyłki włamano się również do sąsiednich garaży, ale nic więcej nie skradziono. Oczywiście sprawa zgłoszona na Policji, ale panowie sami powiedzieli, że szans na znalezienie raczej nie ma. W Wielkopolsce są tylko 4 motocykle w tym malowaniu, części na allegro jest bardzo mało, więc mam nadzieję, że może ktoś trafi na jakiś ślad.

Moto jest z mojej okolicy , kolega poprosił mnie o wrzucenie na forum!

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

http://images41.fotosik.pl/42/aff0f2bd35910985.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę o pomoc w imieniu motocyklisty

 

W nocy z 22 na 23.12.2008.NOWE MIASTO nad WARTĄ woj.WIELKOPOLSKIE.

 

ukradli mi SUZUKI GSX 750 F

 

 

rok 1998.

 

kolor Zielony, w słońcu jest jasny a w cieniu ciemny,

 

nr rej PSR T861

 

nr.ramy JS1AK111200102186.

 

przebieg około 25000km.

 

607-77-00-42

[email protected] lub 997

 

OGŁASZAJCIE GDZIE MOŻECIE.

 

PROSZę JEST TYLKO KILKA SZTUK TAKIEGO KOLORU

 

 

Dziękuję za każdą informację, która przyczyni sie do odnalezienia motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania tego motocykla trwaja juz kilka miesiecy. Juz dawno widzialem na nk ogloszenia o jego kradziezy. Zadnego postepu?

 

Piotrek, pewnie wypłynie jak już będzie rozłożone na czynniki pierwsze albo jakiś żul gdzieś się we wsi w*ebie w płot :banghead: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, pewnie wypłynie jak już będzie rozłożone na czynniki pierwsze albo jakiś żul gdzieś się we wsi w*ebie w płot :banghead: :lapad:

 

Tej trzeba jakieś łańcuchy zakupić bo i nam pokradną. Jakaś mafia tu działa bo już kilka poszło w wielkopolskim. Jakbym złapał takiego to by pewnie FAKT by miał o czym pisać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam alarm, także 30 sekund i jestem w garażu :wink: Ale co prawda to prawda, był okres, że dziwnym trafem przez pewien okres czasu zniknęło kilka motocykli :banghead:

 

Jestem ciekaw jak by się sprawdziło "cumowanie" bike'a dodatkowo łańcuchami do ściany albo podłogi?

 

Coś takiego:

 

http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&actio...id=23&pid=36&p=

 

Myślę, że to chyba by nie był głupi pomysł takie dodatkowe zabezpieczenie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam alarm, także 30 sekund i jestem w garażu :wink: Ale co prawda to prawda, był okres, że dziwnym trafem przez pewien okres czasu zniknęło kilka motocykli :banghead:

 

Jestem ciekaw jak by się sprawdziło "cumowanie" bike'a dodatkowo łańcuchami do ściany albo podłogi?

 

Coś takiego:

 

http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&actio...id=23&pid=36&p=

 

Myślę, że to chyba by nie był głupi pomysł takie dodatkowe zabezpieczenie...

 

Ja myślałem o łańcuchu i dodatkowo jakiś nadajnik GPS, żebym miał szanse s***wiela dopaść jak już poradzi sobie z łańcuchem. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...