Jump to content

Kolejna ślicznotka w moich rękach :)


bahama
 Share

Recommended Posts

no i wkońcu przyszedł czas na zmiane :) po prawie dwuletnim ujeżdzaniu poczciwej F3, z której byłem mega zadowolony przyszła pora na zamiane oczywiscie również na Honde tym razem F4i 01' :)

 

motocykl od pięciu dni stoi w pokoiku ;)

oponki nowe; nowy napęd, po wszystkich regulacjach, nowe swieczki oleje filtry itp :)

oryginalny zestaw narzędzi, protokoły serwisowe itp :)

 

link do fotek --> http://bikepics.com/members/bahama/01cbr600/

 

obecnie motocykl rozebrany w drobny mak w celu dokladnego wyczyszczenia itp :), silnik czysciutki żadnych wycieków itp wszystkie płyny w normie klocki nówki :) ehh jestem szczęśliwy :)

 

Wam również życze dużo cierpliwości oraz wytrwałości w szukaniu nowego sprzeta :)

 

 

pozdr. Baham

Edited by bahama
Link to comment
Share on other sites

Gratki :)

 

Ech Bahama, gdzie te czasy jak na Rybnik party przyjeżdżałeś MZ-tą :icon_mrgreen:

 

Gdzie te czasy jak w Rybniku spotkałeś mnie z ekipą, w której jechała Agghia - na F3 o takim samym malowaniu :) Ale ja się wtedy zdziwiłem. Ekipę zatrzymały światła, więc poczekałem za nimi, patrzę, jedzie CBR, już oczekuję że się zatrzyma a tu ziuuuum - a w dodatku na pokładzie dwie osoby :D Musiałem mieć bardzo głupią minę pod kaskiem :D

 

W każdym razie - niech służy.

 

pozdr

LYsY

Edited by LYsY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...