Skocz do zawartości

Kolejna ślicznotka w moich rękach :)


bahama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i wkońcu przyszedł czas na zmiane :) po prawie dwuletnim ujeżdzaniu poczciwej F3, z której byłem mega zadowolony przyszła pora na zamiane oczywiscie również na Honde tym razem F4i 01' :)

 

motocykl od pięciu dni stoi w pokoiku ;)

oponki nowe; nowy napęd, po wszystkich regulacjach, nowe swieczki oleje filtry itp :)

oryginalny zestaw narzędzi, protokoły serwisowe itp :)

 

link do fotek --> http://bikepics.com/members/bahama/01cbr600/

 

obecnie motocykl rozebrany w drobny mak w celu dokladnego wyczyszczenia itp :), silnik czysciutki żadnych wycieków itp wszystkie płyny w normie klocki nówki :) ehh jestem szczęśliwy :)

 

Wam również życze dużo cierpliwości oraz wytrwałości w szukaniu nowego sprzeta :)

 

 

pozdr. Baham

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna jest ... ! fajne malowanie

 

mogę wiedzieć, ile zapłaciłeś ?

 

 

 

 

 

 

http://bikepics.com/pictures/1516570/ na tym zdjęciu kolor czachy wydaje się bardziej "wyblakły" niż owiewek :)

wrzuć lepiej jakieś fotki robione w dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki :)

 

Ech Bahama, gdzie te czasy jak na Rybnik party przyjeżdżałeś MZ-tą :icon_mrgreen:

 

Gdzie te czasy jak w Rybniku spotkałeś mnie z ekipą, w której jechała Agghia - na F3 o takim samym malowaniu :) Ale ja się wtedy zdziwiłem. Ekipę zatrzymały światła, więc poczekałem za nimi, patrzę, jedzie CBR, już oczekuję że się zatrzyma a tu ziuuuum - a w dodatku na pokładzie dwie osoby :D Musiałem mieć bardzo głupią minę pod kaskiem :D

 

W każdym razie - niech służy.

 

pozdr

LYsY

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...