Skocz do zawartości

Lubelskie rozpoczecie sezonu 24-26.04.2009


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Aftys:i dzieki Bogu bo juz nie moge czytac tego co piszesz....

 

 

Ja czekam na opinie tych co byli i piwo tam pili, albo przynajmniej co udawali ze potrafia ratowac:P:P

 

Od siebie dodam ze troszke wiem z wlasnego doswiadczenie jak wyglada organizacja i ogarniecie imprezy tak duzej i tego typu i wiem ze nie ma takiej opcji zeby wszystko bylo na TIP TOP. Tylko czasami trzeba sie zastanowic czy jakas mala wpadka jest warta rozdmuchania czy moze warto przymknac oko zasygnalizowac ja komu trzeba i na nastepnej takiej imprezie sie ona juz nie powtorzy??? Wystarczy ruszyc tylko glowa....

Niektorych to boli....

Edytowane przez Pavsonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: też postanowiłem coś na ten temat napisać.Bylismy z kolegami w sobotę pod zlotem na motocyklach i niestety zażądano od nas 30zł za wejście na teren od osoby,bez względu na jak długo i nie ważne,że na piechotę,przyznacie chyba,że trochę słono to wycenili?Mimo tego,że własnie wybiła 16-sta.Gdybysmy zamierzali zostać na noc na zlocie,nikt by nie protestował,bo wtedy cena byłaby adekwatna do oferty.Niektórzy z nas mieli pasażerkę,a to już 6 dyszek,wieć zrezygnowalismy i odwrót.Samej imprezy zlotu nie chce oceniać,gdyż nie byłem,piwa nie piłem itd.jesli była udana,to gratulacje.Zamierzałem jednak kupic kilka rzeczy na motobazarze i przyjechałem jeszcze raz w niedzielę samochodem z dziećmi,żeby zobaczyć trzech sprzedajacych i to nieźle wkurwionych,że nie pojechali do wrocławia,gdzie tez był motobazar,a jak zapytałem wchodząc,czy jeszcze handlują?Tak,tak-pełna parą!Gość,co handlował paskami powiedział mi,że już wczoraj wiekszość wyjechała,bo kicha totalna,podobnie jak dwa lata temu.I tak wygladały moje zakupy na motobazar Lublin.Fakt,bilet w niedzielę stopniał do 10zł,a dzieci do lat 12-stu za darmo. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigacz pl cytay.............. :clap: :crossy:

 

.......link do fotek

http://www.scigacz.pl/II,Lubelskie,Otwarci...,nami,9149.html

 

II Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego już za nami

2009.04.28 Anna Jędrasiak

 

W miniony weekend lubelscy motocykliści po raz drugi otworzyli sezon motocyklowy

 

Już po raz drugi lubelscy motocykliści przywitali sezon motocyklowy. Tym razem miejscem trzydniowej imprezy był Ośrodek Wypoczynkowy Graf Marina nad Zalewem Zęborzeckim. Słońce i wysoka temperatura spowodowały, że bardzo wielu motocyklistów, nie tylko zresztą z Lublina oraz okolic, postanowiło przyjechać i otworzyć sezon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun1968, wystarczyło przeczytać wcześniej w jakich godzinach odbywa się motobazar i oszczędziłbyś sobie irytacji... stałoby się też jasne, że w niedzielę cena biletu nie stopniała... :)

 

od siebie dodam, że 10zł za wejście do godziny 16 to za dużo... zwłaszcza, że pani na bramce nie miała większego pojęcia o tym co można kupić u wystawców, a z ulicy nie można było tego wypatrzeć i wejście było loterią... (nie będę specjalnie psioczył na wystawców bo akurat kupiłem co mi było potrzebne, ale z drugiej strony kominiarka i lampa do wsk to żadna egzotyka, za to byłem mile zaskoczony stoiskiem z klamkami :) )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że organizowanie w Lublinie motobazaru to chyba nie najlepszy pomysł :( Co tydzień w niedziele jest giełda na Elizówce i jak komuś coś potrzeba to idzie i tam kupuje, a przy okazji można dużo innych rzeczy obejrzeć za jednym wjazdem... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shogun1968, wystarczyło przeczytać wcześniej w jakich godzinach odbywa się motobazar i oszczędziłbyś sobie irytacji... stałoby się też jasne, że w niedzielę cena biletu nie stopniała... :)

 

wszystko się zgadza,tylko w niedziele mieli handlować do 15-stej ale nie było już niestety komu,o czym mogli powiedzieć na bramce,przecież pytałem.jak termin byłby inny,nie razem z wrocławiem to moze wyglądałoby to inaczej,no i zawsze to bliżej niż do wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jaka impreza tacy organizatorzy lub odwrotnie.

Kasy pewnie w kieszeni sporo został więc się cieszą z łatwego zarobku.

Ale czy o to chodzi żeby na takiej imprezie zarobić ?? Czy może żeby ją spędzić w miłym towarzystwie i się miło bawić ??

Teraz już nawet zloty są robione dla hajsu. Żenada, Państwu już podziękujemy.....

 

Dla nas organizatorów to naprawdę przykra sprawa, że tak pojmujesz całą organizację Lubelskiego Otwarcia Sezonu. Zakładam, że nie masz pojęcia ile czasu, pracy i pieniędzy przede wszystkim, trzeba w to włożyć a i tak nie masz gwarancji na to że impreza się zwróci. Wierz mi, że nie chodzi o łatwy zarobek, bo nie o to nam chodzi, co prawdziwy motocyklista, który pasję z motocyklem związaną nosi w sercu, z pewnością by zrozumiał. W Lublinie nie ma zlotów - dlatego stwierdziliśmy, że byłoby fajnie dla lubelskich motocyklistów coś zrobić, imprezę, fajną imprezę. Spróbowaliśmy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by organizację dopiąć na ostatni guzik. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko by zapewnić Wam fajne spędzenie czasu ale jak widać są niezadowoleni. Bo zawsze tak jest. Zawsze znajdą sie tacy, co to będą niezadowoleni. Sorry ale we dwójkę odwaliliśmy naprawdę dobrą robotę i wierz mi, że daliśmy radę. Miałeś fajne koncerty, pokazy, konkursy, nagrody, pokaz szkolenia ze służby przedmedycznej, pokaz Raptownego, piwko i kiełbaskę w bilecie, ładny teren i strzeżony park maszyn. Zaznaczam strzeżony bo byli tam nasi ludzie i ochrona. Ale zrób imprezę na 1000 osób, zainwestuj swoje własne pieniądze, poznaj koszty inwestycji, nie śpij nocami, jeźdźij z reklamą, znajdź ludzi, którzy w czasie jej trwania Ci pomogą i wyzeruj biletu wstępu - a potem spójrz mi prosto w oczy i powiedz, że masz zajebistą satysfakcję, że coś takiego zrobiłeś...

 

:lalag: też postanowiłem coś na ten temat napisać.Bylismy z kolegami w sobotę pod zlotem na motocyklach i niestety zażądano od nas 30zł za wejście na teren od osoby,bez względu na jak długo i nie ważne,że na piechotę,przyznacie chyba,że trochę słono to wycenili?Mimo tego,że własnie wybiła 16-sta.Gdybysmy zamierzali zostać na noc na zlocie,nikt by nie protestował,bo wtedy cena byłaby adekwatna do oferty.Niektórzy z nas mieli pasażerkę,a to już 6 dyszek,wieć zrezygnowalismy i odwrót.Samej imprezy zlotu nie chce oceniać,gdyż nie byłem,piwa nie piłem itd.jesli była udana,to gratulacje.Zamierzałem jednak kupic kilka rzeczy na motobazarze i przyjechałem jeszcze raz w niedzielę samochodem z dziećmi,żeby zobaczyć trzech sprzedajacych i to nieźle wkurwionych,że nie pojechali do wrocławia,gdzie tez był motobazar,a jak zapytałem wchodząc,czy jeszcze handlują?Tak,tak-pełna parą!Gość,co handlował paskami powiedział mi,że już wczoraj wiekszość wyjechała,bo kicha totalna,podobnie jak dwa lata temu.I tak wygladały moje zakupy na motobazar Lublin.Fakt,bilet w niedzielę stopniał do 10zł,a dzieci do lat 12-stu za darmo. :notworthy:

 

Lubelski Moto-Bazar ogłaszaliśmy, reklamowaliśmy wśród wystawców prawie wszystkoch moto-bazarów w Polsce od jesieni zeszłego roku. Zapraszaliśmy prawie wszystkich zwiedzających i kupujących te moto-bazary. Przyjeliśmy rezerwację na blisko 80 stoisk - to nie mało, biorąc pod uwagę fakt, że moto-bazar w Lublinie nie cieszy się dobrą sławą od pomiętnego czasu sprzed dwóch lat (z innym organizatorem). Liczyliśmy, że uda nam sie go przywrócić ale ok, nie wyszło. Niestety, to już nie zależało od nas lecz od wystawców i kupujących. Nie zmusisz ludzi do tego, żeby przyjechali i pohandlowali a zwiedzających, żeby kupowali. Na to, my organizatorzy, już wpływu nie mamy. Widać nie pisany nam moto-bazar w naszym regionie.

 

Szkoda języka więcej strzępić.

Fakt impreza była najzajebistsza na świecie.

Normalnie nikt lepszego zlotu nie zrobił w całym kraju nigdy.

Jestem pełen uznania, organizacja na najwyższym poziomie, niech się wszyscy od was uczą ??

Lepiej ?? Wybaczycie mi teraz i zdejmiecie ze mnie banicje ??

Narka. W tym temacie już się nie wypowiadam.

Nie byłeś na zlocie a masz najwięcej do powiedzenia na temat jego organizacji??? a to bardzo ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

 

Ponieważ kolejny raz doszło do tego,że nasz MODERATOR wypowiada się za innych i w imieniu innych w dodatku wyłącznie krytycznie uprzejmie proszę o nie wciąganie nikogo w niezrozumiałe dla wielu postępowanie Aftysa6. Jego wypowiedzi są wyłącznie własnością Aftysa6.

Jeżeli zaś krytyka jest uzasadniona a zarazem potrzebna żeby na przyszłość nie popełnić błędów w różnych kwestiach to napiszę sama w swoim i TYLKO w swoim imieniu.

 

 

Aftys6!

Jeśli masz jakiś problem ze swoim "JA" to chętnie Ci pomogę. Wydaje mi się,że coś Cię gryzie i albo odreagowujesz to świadomie albo sam nie nie wiesz ,że ten problem masz głęboko ukryty.

Próbuję Cię zrozumieć ale coraz mniej argumentów jest "ZA".

 

 

Uważasz,że prowadzona jest nagonka na Ciebie ale mylisz się w tej kwestii i jeśli dalej tak będzie wyglądać Twoje postępowanie jako MODERATORA działu Lublin to mówię otwarcie wystąpię do Szefostwa Forum o zmianę Moderatora na osobę patrzącą obiektywnie na wiele spraw i wypowiadającą się WYŁĄCZNIE ZA SIEBIE!

Miały być porządki w dziale Lublin a robi się jeszcze większy bałagan.

Ale to moja opinia.

Podsumowując wypowiedź:

 

"Świat zrobił ze mnie dziwkę więc ja zrobię z niego burdel"

Bez urazy ale tak mi się skojarzyło i napisałam to zdanie jw.

 

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje opinie w tematach wyrażam jako zwykły użytkownik i nie mieszam w to przywilejów moderatora.

Chyba mam prawo do własnych opinii ??

A swoje obowiązki jako moderator wykonuję w/g mnie dobrze.

Po otrzymaniu uporawnień wywalilem 2 strony syfu z forum.

Teraz na bierząco przeglądam aktywne tematy i jak trzeba to usuwam, sklejam czy porządkuje.

Moderując tematy kieruje się tylko i wyłącznie regulaminem.

Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do tego w jaki sposób moderuję tematy proszę założyć osobny temat, nawet go dokleję.

Przypominam że mam prawko jak każdy użytkownik do wpisywania swoich opinii, które w żaden sposób nie są powiązanie z byciem prze zemnie moderatorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powrócę do tematu.

 

Przejechałem 200km w jedną stronę na ten zlot, zapłaciłem 30zł za wstęp + 30zł plecak (od piątku do niedzieli) ... i stwierdzam ... nie żałuję - opłacało się :notworthy:

 

Jeśli ktoś chce się przyczepić to zawsze znajdzie jakieś niedociągnięcia ... a czy były takie? Oczywiście, że były ale nie znam takiego zlotu, który byłby idealny w 100%. Nie da się zaplanować i zorganizować wszystkiego idealnie i przy okazji trafić w gusta każdego z uczestników czy odwiedzających.

Co do parku maszyn to mogę się przyczepić jedynie do warstwy kurzu jaka pozostała na moim motocyklu stojącym akurat przy przejeździe :wink:

Motobazaru nie oceniam gdyż nie po to tam przyjechałem. Przyjechałem na zlot i zlot wspominam dobrze :buttrock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Aftys wyraził Swoja opinię, do której ma prawo.

Ja też zawróciłem na bramce gdy usłyszałem cenę, dodam iż miałem zamiar tylko przejść sie i pozwiedzać po terenie.

Karola i Jego Żone szanuje za poświęcony czas i oddanie. Nie ma co się unosić. Jeśli nie odpowiada mi cena to przaznaczam kase na paliwo i też jest zajebiście :buttrock:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegow.Bardzo dobrze,że w koncu zabrał głos sam organizator i przedstawił swoje racje.Impreza się odbyła i teraz mamy o czym gadać,ale przecież do tego jest to forum,nie musimy jednak na siebie pluć z powodu nieudanego,czy udanego zlotu.Wszystkim,jak ktoś wyżej zauwazył ciezko jest dogodzić,nie wazne jaka ipreza.Poczytałem trochę opinii na temat samego zlotu i jak widać wiekszość ludzi uważa zlot za udany,fajny.Myslę,że wynika to z tego,że oni tam po prostu byli,nocowali,przezyli całą imprezę i mogą na pewno wiecej powiedzieć,tym bardziej,że niektórzy przyjechali z daleka.Dlatego,chociaż sam nie byłem,to chylę swojego wysokiego czoła:-))przed organizatorami,że zaryzykowali stworzenie tej imrezy,poświecili masę czasu,kasy itd.bez gwarancji powodzenia-chyba jednak powiodło się,a małe wpadki zlikwidujecie za rok i zlot w Lublinie jednak będzie się odbywał i będziemy mieli w lubelskim dwa fajne zloty,bo o to chyba chodzi.Motobazar faktycznie nie zalezał tylko od Was i mimo tego tego,że nic tam nie kupiłem pozdrawiam Was serdecznie i tych wszystkich,co pomagali sprawie :notworthy: :clap: A na zlotach trzeba być Motórzysci-dzień i noc,wtedy jest fajnie :flesje: :lalag:

Edytowane przez shogun1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się i róbcie swoje.

 

 

dokladnie tak jak pisze Ciemka ! nie przejmujcie się ludźmi ktorzy mają dużo do powiedzenia, a nie byli.

 

ja bylem, razem z ekipą z Rzeszowa, i macie jak w banku ze za rok będziemy tam ponownie ! :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...