Skocz do zawartości

Streetbike Freestyle World Championship w Zurichu


ziuT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

The Indoor Streetbike Freestyle World Championship will take place from 19 to 22 February 2009 in Zurich, Switzerland. The Championship is part of the Swiss Motorcycle, Scooter and Tuning Exhibition SWISS-MOTO which attracts more than 60,000 visitors every year!

 

http://championship.swiss-moto.ch/

 

Polske reprezentowac bedzie STUNTER#13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STUNTER 13 po tym co pokazuje od momentu jak zobaczylem go po raz pierwszy na Bemowskim EXTREMEMOTO 08 jest dla mnie najlepszym polskim "ulicznikiem" :clap:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie napewno masz racje, tylko że ja miłem na mysli jedynie zawodników startujących w Indoor Streetbike Freestyle World Championship.

ja tez mam na mysli zawodnika startujacego w Szwajcari, z rozmowy jaka przeprowadzilem osobiscie z Coltonem(listopad) wyniakalo ze sie na nie wybiera i ostro trenowal na 600rr08'- chyba, ze cos sie ostatnio zmienilo :icon_rolleyes:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam na mysli zawodnika startujacego w Szwajcari, z rozmowy jaka przeprowadzilem osobiscie z Coltonem(listopad) wyniakalo ze sie na nie wybiera i ostro trenowal na 600rr08'- chyba, ze cos sie ostatnio zmienilo :icon_rolleyes:

Opierałem sie głownie o te dane: http://championship.swiss-moto.ch/go/id/dib/

Edytowane przez rafał 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...