Skocz do zawartości

Kask po szlifie czas na nowy :)


Rekomendowane odpowiedzi

po ostatnim szlifie moj kask nie nadaje sie raczej do dalszego uzytkowanie (chyba ze dla przyszłej tesciowej lub nielubianego pasazera) poniewaz był to nolan n80 (zmkniety) tak sie zastanawiam co teraz wybrac myslalem o airoho z otwierana szczeka lub cabergu ? ale czy to słuszny wybór ? moze ktos ma jakies propozycje lub doswiadczenia ???

 

acha kwoto ok 650 PLN

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Schubertha (?) w porównaniu z kaskami klasy średniej - cudo!!! Ma te cudo tylko jedną wadę, Cenę !!

Ja jak będę kupował nowy to zdecyduję się na tę firmę. Cisza i spokój tak można określić właściwości tego kapelusika.

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o otwierana szczene, to ja mam Lazera Revolution. Bardzo wygodny i przyjazny w obsludze kask - podnoszenie szczeny jedna reka, blenda przeciwsloneczna i maska przeciw parowaniu w standardzie. Trudno mi porownac, jesli chodzi o cisze, z innymi, bo nie testowalem, ale przejechalem w nim 1500km ciagiem i nie ogluchlem :twisted: Sprawdza sie nawet przy predkosciach 200+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najtańszy szczękowiec Caberga - Just One Easy nie jest zły, cena 590-620 zł.

Najtańszy model z serii J1 kupisz za 620 zł, a w sportowym malowaniu za 950 zł.

Nieco droższa seria Just One Plus (780 zł) ma lepszą wentylację i możliwość zrobienia kasku otwartego.

Najdroższe, ale najwyższej klasy są kaski z serii Justissimo: 1100-1180 zł - dobra wentylacja, dość ciche jak na szczękowce, dobre wykonanie, niezła waga, naprawdę ciekawe malowanie w serii FX.

Wszystkie Cabergi mają w standardzie szybę nieparującą i nierysującą się (z tym parowaniem w tańszych modelach, różnie bywa, ale to dotyczy wszystkich produecentów). Poza tym ważne - stały i natychmiastowy dostęp do części na terenie całej Polski.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...