Skocz do zawartości

Kaski Marushin


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ! mam Marushina. Dostalem go razem z moja pierwsza SUZI i bylem z niego - jego dopasowania do mojej glowy b. zadowolony. Miestety byk to juz troche starszy model i nie moge dokupic nigdzie nowego Vizjera. Gdyby nie ten fakt jezdzilbym w nim napewno duzo dluzej.

 

pozdrawiam

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Marushin TNT od poprzedniego sezonu. W Starbike'u chwalą się że w takim jeździ jakiś mistrz Turcji, ale nawet nie wiem kto to jest. Bardzo wygodny, szybka nie paruje, wętylacja perfekcyjna. Dokupilem sobie lustrzany wizjer i teraz kast wymiata. Bardzo mi się podoba mimo, że jeżdżę juz w nim rok. Tapicerka jest ciągle jak nowa, żadnego zmechacenia czy zużycia. Zapięcie ciągle tak samo sprawne jak na początku. Nic się nie przetarło, nie wyszła żadna nitka. Ponadto rozbierałem go w środku ze wszystkich części bo chciałem je wyprać, ale w końcu nie wyprałem i wszystko złożyłem do kupy (fajna zabawa :biggrin: ). Polecam. Jest wart swoje 790 zł. Najnowsze malowania 2007 są wyczesane! Polecam strone Starbike. Tam jest katalog w pdf, który warto obejrzeć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich do naszj oferty wprowadzilismy nowe kaski japońskiego producenta MARUSHIN .

Nie są one jeszcze u nas popularne tak jak AGV itp. ale po pierwszych ogledzianach i przymiarkach stwierdzam ze sa naprawde super !!!!!!! wszystkie mają wyciagane srodki i anti-fog do tego piekne malowania !!!!! http://www.marushin.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marushin jest dobry, tylko, ze nie jest malowany ( z regoly seryjny helm ma naklejona kalkomanie i jest polakierowany).

 

pozdrawiam

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to zauwazylscie ale kaski takicj marek jak maruschin, lazer, nitro, bayard sa produkowane przez ta sama wytwornie w chinach. Porownajcie ksztalt skorupy, wizjera, rozmieszczenie nawiewow - te helmety roznia sie wylacznie detalami. Nie znaczy to, ze sa zle... ale... zeby mowic o konkurencji dla shoei, to chyba nadal nie ta sama liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym roku Marushina...najgorszy mój zakup spośród akcesoriów motocyklowych!!! Sam wygląd to jeszcze nie wszystko. Głośny jak jasna cholera, podczas szybszej jazdy muszę używać stoperów bo nie da się wytrzymać, powyżej 120 km/h wichura w środku jak te co to ostatnio nasz piękny kraj odwiedziły, a anti-fog...jaki anti-fog???? I do tego jeszcze cena(mój kosztował 740 PLN) ...nie ta półka. Nigdy więcej nie skuszę się na jakiś szajs w ramach "doświadczenia". Tylko wypróbowane firmy. Poraz kolejny na własnej skórze przekonałem się, że na bezpieczeństwie nie warto zbytnio oszczędzać.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Typowy low cost, lepiej dozbieraj do wiosny i kup coś porządniejszego - będzie bezpieczniejsze a i starczy na dłużej :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...