Skocz do zawartości

regulacja zaworów


Rider666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli luzy się zmniejszaja tak ? nie zastanawiałem się na tym wczesniej przez to pytam. Czyli jakie luzy mam ustawic ? wg serwisówki dla ssących 0,11-0,20 wydech 0,21-0,30 ? A i jeszcze pytanko takie, mozna kupic taniej niz w larssonie uszczelniacze zaworowe ? w larssonie sa po 7,30 zł ? Jak by ktos wiedział gdzie mozna taniej kupic to niech napisze, jakies sklepy lub hurtownie na terenie małopolski. lub jakies internetowe sklepy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli luzy się zmniejszaja tak ? nie zastanawiałem się na tym wczesniej przez to pytam. Czyli jakie luzy mam ustawic ? wg serwisówki dla ssących 0,11-0,20 wydech 0,21-0,30 ?

 

Nikt na świecie nie odpowie Ci jak się zachowają twoje luzy dalej. Dlatego też serwisówka zaleca ich ustawienie najblizej srodka granicy i wtedy jest bezpiecznie cokolwiek by sie z nimi dalej nie działo...

Oczywiście niektóre modele mają skłonności do zaciskania sie luzów a niektóre do rozjezdzania się, ale nawet w tych przypadkach zdarzają sie wyjątki dlatego ustaw luzy najbliżej środka i bedzie cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli luzy się zmniejszaja tak ? nie zastanawiałem się na tym wczesniej przez to pytam. Czyli jakie luzy mam ustawic ? wg serwisówki dla ssących 0,11-0,20 wydech 0,21-0,30 ? A i jeszcze pytanko takie, mozna kupic taniej niz w larssonie uszczelniacze zaworowe ? w larssonie sa po 7,30 zł ? Jak by ktos wiedział gdzie mozna taniej kupic to niech napisze, jakies sklepy lub hurtownie na terenie małopolski. lub jakies internetowe sklepy. Pozdrawiam

 

Nie musisz wymieniać uszczelniaczy zaworowych bo po docieraniu przegrzanych zaworów prawidłowo ustawione luzy zamkną się po kilkuset kilometrach i będziesz musiał ponownie rozbierać silnik.

Szukasz tańszych uszczelniaczy a nic nie piszesz o płytkach regulacyjnych ?

Na same ssące potrzebujesz 12 sztuk. Znasz cenę takiej płytki?

Taniej kupisz uszczelniacze w Berlińskiej hurtowni. Wychodzą po 2 zeta za sztukę tylko musisz kupić całe opakowanie (100 sztuk).

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...