Skocz do zawartości

Utika - czy warto brać ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie dotyczy dokładnie tej kurtki http://allegro.pl/item496120035_kurtka_mot...y_mat_bike.html

Doradźcie czy warto ją łyknąć, może ktoś jeździ w takiej. Mile widziane inne propozycje w zbliżonej cenie.

Proszę o w miarę krótkie odpowiedzi. Z góry dzięki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego konkretnego modelu nie znam, ale sam używam kompletu Utiki z cordury i zarówno z kurtki jak i ze spodni jestem bardzo zadowolony. Ze skórzanej galanterii ;) Utika mam tylko rękawice i powiem Ci, że jakoś mało trwałe - w dwóch miejscach szwy puściły, a jeżdżę w nich dopiero 1 sezon i akurat te rękawice nie przeżyły ze mną żadnej wywrotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w Inter-Motors, obecnie mają wyprzedaż po sezonową na sporo kurtek i kombinezonów.

Mam Utikę z Cordury i 2-gą kurtkę (nie wytrzymał materiał na ramionach i przy sciągaczach puścił) na szczęście wymienili mi na 2-ga bez problemów.

A ze spodniami na razie jest dobrze.

Poszukaj modelu kurtki który lepiej dopina się pod szyją (szczególnie istotne w chłodniejsze dni).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze mam taką kurtkę od roku, jak narazie jestem zadowolony,nic się nie rozpruło,urwało itd. Jedynie czego się czepie to suwaki główny i podszewki są za delikatne. Kurtkę kupiłem w zimowej promocji w inter mototors za 360zł. Jak masz aktualny grudniowy nr Swiata Motocykli to w środku znajduje się dodatek promocji zimowych inter motors i obecnie cena tej kurtki wnosi 349zł. Za tą cenę myslę,że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zainteresowałem się promocją w Inter Motors tzn Inter Cars w Lublinie i :biggrin: kupiłem. Tylko nie Utikę skórzaną a Adrenalinke tekstylną :biggrin: Kurcze ta skórzana była na mnie deko za duża a Adrenalinka jak na miarę szyta. No i równy sprzedawca zrzucił z 350 na 280 bo wziąłem też rękawiczki i zamówiłem dla żony kask AGV GP-1 :icon_mrgreen:

Czekam na próbę kurtki na motocyklu, ciekawe jak się będzie jeździło. :crossy:

Edytowane przez Sopelblue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...