Skocz do zawartości

team.prosite.pl


nadja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Marzenia czasem się spełniają...Siedmiu pasjonatów motocyklowych ze Świdnicy na Dolnym Śląsku postanowiło zrobić krok ku spełnieniu własnych...

Najpierw był nieśmiały pomysł, parę spotkań i rozmów a dziś chcemy Wam się pokazać. Stworzyliśmy nowy Team wyścigowy, i mamy w planach zadebiutować już w najbliższym sezonie na torze Poznań. Twarzą Teamu jest Piotr Betlej i to on będzie reprezentował nas na torze najpierw w klasie Rookie a docelowo pragniemy, by ścigał się z najlepszymi.

Nie mamy wielkich osiągnięć...Jeszcze :) , ale wsparcie nas przez „Raptownego”, Grzegorza Baranieckiego (Yamaha Jelenia Góra) czy objęcie patronatem naszego projektu przez Prezydenta miasta Świdnica świadczy o tym, że tkwi w nas wielki potencjał.

Łączy nas pasja, zainteresowania, zapał i odwaga. Chcemy urzeczywistnić nasze marzenia, jednak do tego potrzebna jest Wasza przychylność i wsparcie sponsorów.

Więcej informacji o Teamie oraz oferta skierowana do sponsora na naszej stronie : www.team.prosite.pl

 

Dziekuje za uwage, pozdrawiam no i do zobaczenia na torze:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak tam ze sponsorami sprawa wygląda ?

 

Trwaja pewne rozmowy, ale jestesmy otwarci na powazne propozycje.

 

jaki potencjal w Was tkwi, to sie okaze na torze :icon_mrgreen:

 

 

Hehe, no ja mysle:) Dlatego nie odwazylam sie napisac, ze jestesmy jak "Siedmiu Wspaniałych":) A powaznie, to jestesmy dobrej mysli, jesli kasa bedzie, to wszystko inne zagra. Zreszta chyba sam wiesz jak to jest.

Dzieki za slowa otuchy i wsparcia:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, siedmioosobowy tim, będzie ostro! Mogę prosić o więcej szczegółów, kto, na czym i w jakiej klasie?
Madafaka w tym siedmioosobowym timie jest jeden zawodnik i ja już mu zazdroszczę ma ludzi od PR, internetu, managera, PRAWNIKA i nawet osobistego opiekuna od odnowy biologicznej !!! On tylko musi jeździć, nic tylko zazdrościć

 

Nadja gratuluję zespołu no i życzę szczęscia w szukaniu sponsorów oraz sukcesów w przyszłym sezonie :clap:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tylko musi jeździć, nic tylko zazdrościć

 

Nadja gratuluję zespołu no i życzę szczęscia w szukaniu sponsorów oraz sukcesów w przyszłym sezonie :clap:

 

Dzieki, Śliwa za wyreczenie mnie:). Dokladnie- w planach jest start Piotrka Betleja, ale niewykluczone, ze wystartuje jeszcze jedna lub dwie osoby (me):D. To wszystko zalezy od kasy jaka uda nam sie zdobyc. No i chce uprzedzic pytania, ktore pewnie sie pojawia : nam chodzi o kase tylko na wyscigi i wszystko co jest z tym scisle zwiazane a nie na pensje dla calej siodemki.

 

Dzieki za wsparcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i ja już mu zazdroszczę ma ludzi od PR, internetu, managera, PRAWNIKA i nawet osobistego opiekuna od odnowy biologicznej !!! On tylko musi jeździć, nic tylko zazdrościć

Dobra, dobra, biedy to ty nie miałeś, w dziurawych skarpetach ma leżaczku nie leżałeś. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki potencjal w Was tkwi, to sie okaze na torze :icon_mrgreen:

 

gratuluje zalozenia Team-u i ze swojej strony moge podpowiedziec, zeby sie nie zalamywac na poczatku, bo poczatki sa trudne...

 

powodzenia :flesje:

 

Dopisuję się do gratulacji i czekam na wyniki na pierwszej rundzie.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, biedy to ty nie miałeś, w dziurawych skarpetach ma leżaczku nie leżałeś. :icon_razz:

 

Było tak ciepło, że leżeliśmy w klapeczkach, bez skarpetek :) A co do nowego teamu to kurna jak ja się cieszę, że coś takiego się u nas zaczyna dziać, normalnie z 20 lat to będzie ameryka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak ciepło, że leżeliśmy w klapeczkach, bez skarpetek :) A co do nowego teamu to kurna jak ja się cieszę, że coś takiego się u nas zaczyna dziać, normalnie z 20 lat to będzie ameryka.

 

 

Z tą Ameryką to chopa troszeczkę poniosło, ale gratuluję optymizmu i woli walki . Niech Moc będzie z wami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, biedy to ty nie miałeś, w dziurawych skarpetach ma leżaczku nie leżałeś. :icon_razz:

Zgrzeszyłbym gdybym w jakikolwiek sposób narzekał na organizację LCRT w sezonie 2008, jednakże do takiego mega ideału przydałby się team złożony z 3-4 karków pod wodzą jakiegoś logistic managera, którzy szybciutko zapakowaliby i rozładowali całego TIR'a ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...