Skocz do zawartości

MotoGP 2004 w Brnie!!!


Dual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

 

Bilety kupiłem w BolDorze po 39,- EURO w Wawie, które upowazniały do wejscia na tor

w sektorze Ducati. Bylo oki: od środka toru, 2 telebimy i akurat przy nas padło Ducati

w wyścigu MotoGP.

W tym roku też bym chciał pojechać i znów motorkami pod namiocik bo było extra.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!

W tym roku sprzedaz biletow prowadza rowniez dilerzy Ducati...Bylem rok temu mega mega po prostu, kosmiczna atmosfera...Bilet za 500 koron na 5 sektorow niestety kazdy na trawce ale telebim - lormeta i widzicie @LL bylo czadowo, mozna podejsc pod sama siatke :mrgreen: Jade w tym roku na bank ale autkiem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Spoko ja też się wybieram, Dual opowiadał że warto poświęcić czas i kaske na te impre, dlatego dosiąde swojego rumaka i popędze czym prędzej. A jak szczęście dopisze to z Konstancina będzie jechała całkiem silna grupa, hehe :buttrock:

Moge zabrać jakis plecaczek ze sobą, jak na razie mam jedno wolne miejsce :D

Ale tylko płci pięknej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej Krzyżak, chyba najwięcej się dowiesz od Dual'a, on był w zeszłym roku i ma najobszerniejsze info.

Gadałem z nim dzisiaj i na 99% jedzie, ja jak dostane wolne też lece, razem z nim, bede wiedział na swój temat zaraz po pierwszym.

Brno jest 19-21.08 tak więc jeszcze jest troszke czasu.

 

:P

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bratek żeby sie nie powtarzać napiszę to co Krzyżakowi:

 

Ja byłem tylko raz w zeszłym roku!

Bilety kupiłem z klubu Ducati w BolDorze (daeler Ducati) za 39,- EUR i mialem

miejsce w Sektorze "C" z 2 telebimami.

Dojazd jest bezproblemowy! Nocowaliśmy na polu namiotowym tuz kolo toru

(cena umiarkowana) i miejsca dosc, tylko najlepiej przyjechac w czwartek kolo

poludnia gdyz wtedy mozna jeszcze sobie wybrac spoko miejsce pod namiot!

Późnym popoludniem jest juz ciasnawo a w nocy sa juz pojedyncze miejsca i imrezki!

Koszty jedzenia na polu namiotowym i torze sa zastraszajace (np. 1,5 minetalnej za 200 - 250 koron) wiec lepiej wziac ze soba lub podjechac do pobliskiej miejscowosci do sklepu.

Koledzy spali w Hotelu jakies 20 km obok ale to stwarza problem imprezowania

i codziennego dojazdu na tor, choć warunki duzo lepsze i dosc tanio.

Jeśli chodzi o koszty to o ile dobrze pamietam to wymienilem wtedy 500 zł na korony

+ koszt biletu 39,- EUR i po oplaceniu campingu, tankowan i jedzonka zostalo jeszcze 1500 koron. Przydaly sie bo kolege zlapali na motocyklu po piwkach i musial wybecalowac 1000 koron.

Jesli chodzi o spotkanko to jesli jedziecie z 3miasta to mozemy sie spotkac pod Warszawą

w Piasecznie.Jesli bede jechal to pewnie w czwartek rano, np. kolo 8 - 9.00!

Mam nadzieje ze uda nam sie busa zalatwić na namioty itd.

 

Pozdrowienia

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...