Skocz do zawartości

05-12-2008 Noc Mikołajów Salon Yamahy Połczyńska


Listek31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Uwaga

Przygotowania idą pełną parą wszystko co pisałem wcześniej będzie mi: Licytacja na dom dziecka w Dębinkach, konkurs na pleyaku, konkurs motocykl na miesiąc, rabaty na zakupione tej nocy akcesoria Yamaha - Black Jack i kupony zniżkowe dla przyjaciół oraz PCK i SHOEI. Mała zmiana nastąpiła tylko przy hamowni tzn ze względów bezpieczeństwa na hamowni pojawi sie tylko jeden lub dwa motocykle max (raczej jeden). Ale słowo Listkowe słowem ludu w Noc Mikołajów będą robione zapisy na hamownie w Dniach Otwartych Yamahy tzn 6 i 7 -12-2008 czyli ten sam weekend bo warto dodać że Noc Mikołajów otwiera Weeekend Yamahy w którym warto przekroczyć próg Salonu Yamahy na Połczyńskeij 120C.

P.S. Zastanawiam sie tylko czy nie wycofać opcji klepania czerwonego po brzuszku he he

Do zobaczenie w Salonie i szukajcie Wielkiego Czerwonego Brodacza

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc Mikołajów otwiera Weeekend Yamahy w którym warto przekroczyć próg Salonu Yamahy na Połczyńskeij 120C.

A czy w przypadku nienagannej aury można liczyć na jazdę testową? i jakich atrakcji można się spodziewać? mam sobote wolną i mogę ją całą spędzić w salonie z bzykami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos Ty, Agus, tylko obejrzec ? :eek:

Trzeba dotknac, pomacac czy aby prawdziwe :icon_mrgreen: :buttrock:

Listek pisal ze impra podobno do bialego rana, wiec ... :icon_razz: :clap:

a Ty bedziesz? :bigrazz:

 

 

jak owoce... trzeba pomacać czy aby zepsute... :wink: :biggrin:

tylko nie nadgryz... moga byc "sliwki robaczywki" :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością inforumję, że zespół Go Naked nie będzie mógł dla Was wystąpić na mikołajkowej imprezie z salonie YAMAHA. Powód jest prozaiczny - nasz wokalista - Dimitrus007 - jest chory. Chory gitarzysta to pół biedy, ale wokalista to zupełnie co innego. Już wczoraj było z nim nie teges i niestety pogorszyło się.

 

Bardzo mi przykro i przepraszam wszystkich zainteresowanych w imieniu zespołu.

 

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja żałuje ale trudno może innym razem się uda. Rychłego powrotu do zdrowia dla wokalisty. A jak by reszta zespołu miała chęć to zapraszam na Połczyńska 120C do Salonu Yamahy po 20 bić nie będę he he

Edytowane przez Listek31

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też cholernie żałuję, szczególnie, że miał być z nami koleś z kamerą - nasz osobisty paparazzi i specjalnie zmienił sobie bilet powrotny z Paryża żeby zdążyć :(

Jak Dimitrus007 doprowadzi gardło do używalności, na pewno zagramy w 2oo :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...