Skocz do zawartości

05-12-2008 Noc Mikołajów Salon Yamahy Połczyńska


Listek31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

I nadszedł ten dzień 05-12-2008 w Salonie Yamahy na ul. Połczyńskiej 120C o godzinie 20 00 rozpocznie się Noc Mikołajów zabawa będzie trwać do 24 albo i dłużej. W trakie imprezy grać będzie zespół forumowy Go Naked - składający sie z samych motocyklistów których celem jest przejęcie władzy nad światem he he he.

Ja jako Listek31 tego wieczoru przybieram postać Świętego Mikołaja więc worek śwmiechu i możliwość wygrania zawodów Moto GP na Playaku 3 zagwarantowana oczywiście dla zwycięsców nagrody.

Oprócz wszech obecnego cateringu ,który będzie dostępny będzie możliwość tej Magicznej Nocy sprawdzenia swojego motocykla na hamowni - oczywiście nieodpłatnie (mogą być to wszystkiego rodzaju motocykle tylko trzeba nimi przyjechać albo przytargać na plecach -pogoda). Jest jeszcze sporo innych atrakcji m.i. możliwość wygrania rabatu na akcesowia Yamahy - walka w Black Jacka z krupierm. W ostatniej chwili postanowiliśmy jeszcze wprowadzić bony podarunkowe, kupując bon za kwote x do wydania macie y (y jest oczywiście większa od x) a co najlepsze macie na wykożystanie tych bonów jeszcze początek przyszłego sezonu czyli w sam raz prezent na gwiazdkę. A ja w swojej osobie Listka zaproponował bym wysłąnie kartki z naszego salonu do swojego znajomego - wy wypełniacie, Yamaha wysyła a adresat dostaje zniżke na akcesowria Yamahy w naszym salonie - jak przyjdzie z kartką z tej Nocy Mikołajów.

Wiem że grudzień to zimny miesąc i daleko na połczyńską 120C od centrum i co najgorsze nie jeżdzi tam metro ale Noc Mikołajów szykuje się gorąca i pełna motocyklowych atrakcji.

Więc aby nie pisać więcej dodam tylko kto nieprzyjdzie ten trąba he he he :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Pozdrawiam Listek31

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4) beda sniezynki??? :)))))

5) ....

 

:)

Z tego, co mi Listek mówił, to będą :)

 

pozse

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) beda sniezynki??? :)))))

 

Jak bedzie snieg i sobie ulepisz to .... bedziesz mial sniezynki :icon_mrgreen:

 

[...] śnieżynki mogą siadać na moich... ;) :biggrin:

 

Czyzby ? :eek:

Patrz wyzej :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...