Skocz do zawartości

Stunt i problemy z nim zwiazane.


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stunt to sztuka opanowania motocykla, czy wiesz że stunter objechał wszystkich legionowskich policjantów na ich terenie w ich szkole na ich placu? Mówisz że to nudne, za to jazda dużym motocyklem jest porywająco emocjonująca. O prosta, o prosa, o zakręt - trzeba zwolnić, o znów prosta.

 

Widocznie kiepsko ta policja jeździ. :biggrin: W UK są policjanci którzy zajmują się tylko stuntem i sami to ćwiczą aby lepiej zrozumieć zagrożenie i mieć większą wiedzę w prowadzeniu dochodzeń w wypadkach gdzie stunt się pojawił czyli był bezpośrednią przyczyną wypadku. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monter w stuncie właśnie chodzi oto żeby tego dziadka nie skośić-zbierają sie ludzie na lotniskach, odcinkach zamknietych, gdzieś gdzie ruch jest znikomy i tam trenują- dostają nie raz ostro po dupie (złamania, opreacje, szmat czasu spędzony na rehabilitacji) pakują mase pieniędzy (zatarte silniki, połamane ramy) i naprawde ja w to wierze (bo sam mam podobnie) robią to dla siebie-nie pod żadną publike-każdy nowy opanowany trik daje taką frajde jak nic innego! Jak już opanują pewne sprawy to wtedy wyjezdzją na ulice(to właśnie jest stunt) ja ich rozumie bo to co robią jest robione z pasją- i każdego człeka co ma jakąś pasje w życiu, coś lubi i sie temu poświęca a nie siedzi przed telewizorem i ogląda M jak Masakra, szanuje i będe szanował! tak naprawde ci z SP i my z forum jesteśmy do siebie bardzo podobni-kochamy jazde na moto i to jest ponad wszystkim-a to że mamy troszke inne poglądy na pewne sprawy to... łerewer :)

wróciłem nad ranem do domu po jędrzejkach i jeszcze mnie trzyma-połowe z tego co wcześniej napisałem już nie pamiętam :) lewa do góry!

Podziwiam i szanuję stunt i każdy inny sport . Jednakże każdy sport odbywa się w określonych warunkach. Nie pochwalam robienia tricków w ruchu ulicznym ale każdy robi co chce i to jego spraw. Musi mieć jednak świadomość, że nie jest wtedy sportowcem lecz lekkomyślnym...dopowiedzcie sobie sami.

W przeciwieństwie do niektórych nikogo nie uważam za matoła.Każdy lubi coś...czy to jest stunt, nascar czy jazda figurowa czy restaurowanie starych motocykli.

Każdy w swojej pasji znajduje sens i bardzo dobrze bo ma co robić.

Najgorsze tylko jak uznaje swoją pasję za jedyną słuszną a brak mu tolerancji i zrozumienia dla innych.

W takiej filozofii każdy dla każdego jest matołem.Ale to typowo Polska cecha...brak tolerancji i pycha.

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów.

Moja opinia jest subiektywna.

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko ta policja jeździ. :biggrin: W UK są policjanci którzy zajmują się tylko stuntem i sami to ćwiczą aby lepiej zrozumieć zagrożenie i mieć większą wiedzę w prowadzeniu dochodzeń w wypadkach gdzie stunt się pojawił czyli był bezpośrednią przyczyną wypadku. :biggrin:

 

 

Dziwny jesteś - na pewno w pyte jest wypadków w których stunt był bezpośrednią przyczyną

Jasne, że musi być specjalna jednostka żeby ćwiczyć i poznawać. I jeszcze powiedz, że za państwowe angielskie pieniądze kupują im F4i i na psy przerabiaja i na ustawki wbijają ....

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

 

Skąd ty sie urwałeś z takimi wiadomościami ?? A jak się obudziłeś to już było jasno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kiepsko ta policja jeździ. :biggrin: W UK są policjanci którzy zajmują się tylko stuntem i sami to ćwiczą aby lepiej zrozumieć zagrożenie i mieć większą wiedzę w prowadzeniu dochodzeń w wypadkach gdzie stunt się pojawił czyli był bezpośrednią przyczyną wypadku. :biggrin:

 

pewnie tacy sami szpece jak u kolegow za granica

http://www.youtube.com/watch?v=7Oqq9TtgzCA&feature=related

(59 sekunda)

 

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i jak ja podjechalem pod komende cbr- xx w zeszlym wieku to tez sie na niego spuszczali , bo wtedy malo kto 200kph przekraczal w zabudowanym :icon_razz: ->prawie jak stunt :cool:

 

Prawie jak gra komputerowa tylko że tu masz jedno życie. :biggrin: I nie ma się czym chwalić, ja raczej bym się wstydził za taką jazdę po mieście. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko opowiadam historyjke z zeszlego wieku z malego wojewodztwa ktore juz nieistniejeje na mapie zjednoczonej europy :icon_razz:, zreszta wtedy wojewodzka komeda miala jeden radiowoz z video kamera ;) ktory sie zwal mondeo 2.0

zreszta powrocmy do tematu.....

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak gra komputerowa tylko że tu masz jedno życie. :biggrin: I nie ma się czym chwalić, ja raczej bym się wstydził za taką jazdę po mieście. :banghead:

 

Myślę,że kolega Motonita Szramer do dziś się tego wstydzi i teraz jeździ tylko zgodnie z przepisami!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Stunt to dziwna sprawa. Nie mająca zbyt wiele wspólnego z motocyklizmem. Ot tak - nie dość że niszczą motocykle i używają ich niezgodnie z przeznaczeniem, to jeszcze lansują się przed publiczką i stwarzają zagrożenie na drodze. No i kiepską opinię robią na ulicy.

 

Jak próbujesz latać w powietrzu motocyklem upewnij się że E.T. leci z Tobą w koszyku. :biggrin: :buttrock:

 

 

qurim co Ty p***** ?

 

Mylisz stunt z ulicznym huligaństwem.

Poderwać koło w górę potrafi każdy początkujący na sportowym sprzęcie.

To tak jakbym mylił listonosza na koreańskiej 125 z dłuższym widelcem z chopperowcem.

 

E.T. w koszyku? O co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. Chuligaństwo też jest ale nie o tym mówiłem. Dawno temu gdy stunt jeszcze raczkował w PL miałem znajomym co dzidowali i wszytko było ok dopóki robili to na pasie startowym za miastem bo tam mały ruch i las dookoła. Ale jak pewnego dnia widziałem gdy kolega dojeżdżając do przejścia dla pieszych stawia moto na stoppie żeby się zatrzymać bo klasa przedszkolaków przechodziła przez ulicę to aż mi się słabo zrobiło. Co by było gdyby coś mu nie wyszło? Zabiłby kilkoro niewinnych dzieciaków i co wtedy? Zrobiłem mu pranie mózgu ostre wtedy. :biggrin:

 

Ale ciekawy podział macie - jak ktoś jest dobry w te klocki i robi to na zamkniętej drodze to jest stunter ale jak w drodze do domu na ulicy postawi na koło to już chuligan z niego jest? Ilu z Was nigdy nie stawiało sprzęta na zwykłej ulicy? :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja**le tekst jak z misia gdyby moja matka..

Wogole sam to wymysliles? Akurat jak ziomek stoppie dawal przechodzila grupa akurat przetszkolakow.. nie bylo tam jeszcze babci na wozku inwalidzkim i ojca z rodzina wracajacego z kosciola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim, a jak ciebie porwie ułańska fantazja i przekroczysz świętą granicę 50 km/h? a jak by wtedy twoja babka z wnuczką szła za rączke do kościoła i przechodizły na zakręcie w niedozwolonym miejscu? i byś ich nie zauważył.....

 

 

 

 

 

i pójdziesz do piekła

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...