Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz znalazlem ta dluzsza wersje :wink: link http://pl.youtube.com/watch?v=83_f_UwG3u0

 

 

dzięki serdeczne, że znalazłeś właśnie tę dłuższą wersję (bo mail z linkiem nie dotarł do mnie tak szybko), ten filmik chyba jest fajniejszy, bo widać ludzi, którzy sprowokowali całą tę akcję:)))))))))) czyli wszystkich którzy się stawili na miejscu:)))))))))))

Edytowane przez ZuzkaSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz znalazlem ta dluzsza wersje :wink: link http://pl.youtube.com/watch?v=83_f_UwG3u0

 

No i wiedzialem ze jestem medialna osoba :icon_mrgreen: Mozna zaobserwowac jak ladnie rozdaje cuksy :cool: na samym poczatku....nie to zebym sie chwalil :icon_razz: :icon_rolleyes:

 

 

Ponieważ Pszczoła 35 ma problemy techniczne informuję, że spotkanie w domu dziecka przy ul. Dalibora 1 zostanie uskutecznione 20 grudnia o godz. 12.00.

 

Niestety praca od 9 do 19 skutecznie uniemozliwia mi dolaczenie..... :lapad: :banghead:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

Od strony organizacyjnej...W praktyce: będzie udostępniona główna brama wjazdowa, od ulicy Obozowej. Jesli byłoby jakieś "ale" (jakby co, Pani Asia mnie poinformuje,a ja Was),to wjeżdżamy bramą boczną. Na dzień dzisiejszy wchodzi w grę - główna :biggrin: Jutro wrzucę info dotycząca miejsca złożenia upominków ( z pewnością w środku DD) przez szanownych Motomikołajów. Mam nadzieję, że macie silne muskuły, bicepsy,tricepsy itd., hę? :biggrin:

 

Jeszcze raz piękne dzieki za odzew... :notworthy:

 

Miśka odbierz PW, pls :icon_biggrin:

 

Sciskam, owad miodopędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je raczej na moto będę.

Uzbierało się w robocie parę reklamówek zabawek, sprzęt AGD odbiera Pepe puszką w piątek :lalag: .... zabawki też MUSI zabrać, bo nie mam moto z przyczepą.

PYTANIE:

Czy prezenty pakujemy każdą sztukę oddzielnie, czy dajemy wory a panie w DD rozparcelowuja wg uznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja rowniez melduje o zorganizowaniu kilku gier, ksiazeczek, filmow (Krecik ;) i samochodzikow :)

 

Spotykamy sie na miejscu (zjazd gwiazdzisty) czy gdzies na miescie i podjezdzamy razem?

Rozumiem ze to juz bez strojow Sw. Mikolaja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałam, że MiD też się dołącza :)

Wczoraj jeszcze do naszego budżetu dołączył pewien mój znajomy - niemotocyklowy, ale z dobrym sercem Mikołaj ;)

Dzisiaj jeszcze kupię kilka bajek, filmów na DVD. Mam nadzieję, że się nie zdublują ;)

 

Do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...