Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ EX 500


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Realne spalanie zależy od obrotów, ale przy spokojnej jeździe (do 5-6 tyś obr) wyrabia się w okolicach 5 litrów. Bardzo przyjemnie się prowadzi, i wybacza błędy (nawet zatrzymanie na 4 biegu nie stwarza problemów ze zbiciem do 1) Lubi podebrać oleju, ale to norma (zresztą xj na której jeździłem miała ponad 80 tyś przebiegu).

 

Ogólnie bardzo dobry, wdzięczny i wytrzymały sprzęt. Dobrze ustawiony środek ciężkości powoduje, że prowadzi się łatwiej od mojej cb 500.

Polecam, na pewno przyniesie dużo radochy.

 

wydaje mi się, że ich niskie ceny są spowodowane tym, że ludzie ich nie doceniają i uważają za nudne (co dla mnie jest zaletą). ten moto niczym nie zaskoczy.

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz gpz ja smigalem 500 z 96roku kupilem jak miala 50.000km dokrecilem ok 20.000 i oprocz wymian oleju nic nie robilem a zaznaczam ze spokojnie nie jezdzilem. Moja kawka potrafila 200km/h zapiac a jak dobrze strzelilem z klamki to na gume spokojnie wchodzila :buttrock: Bardzo przyjemny moto nigdy mnie nie zawiodlo a teraz cieszy sie nia moj brat i tez nie narzeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wkoncu kupiłem... GPZ500 z 1997 roku wersja na rynek UK. ( licznik w milach i z przodu 1 tarcza hamulcowa) teraz pytanie - w dowodzie mam napisane Kawasaki GPZ500-D3 ... znalazłem cos niecoś i widze ze wystepuja tez modele D1 D2 D4... a takze E1..E3 F4 .. ? na czym polegało to oznaczanie? ktos sie orientuje? nie moge nigdzie znalezc manuala / serwisowki do mojego modelu... :( help !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się chyba pomyliło :icon_rolleyes: Jak wygodniejsza i wyższa jak przez wszystkie lata produkcji nic się nie zmieniło oprócz owiewek i hamulców :icon_question:
W starym modelu były kola 16-calowe, a od 1994 roku miały 17" (przód od '94, tył od '95). To zasadnicza różnica przy pokonywaniu dziur i kolein. Jeździłem, to wiem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym modelu były kola 16-calowe, a od 1994 roku miały 17" (przód od '94, tył od '95). To zasadnicza różnica przy pokonywaniu dziur i kolein. Jeździłem, to wiem :P

 

A powiem, że jeźdźiłem starą wersją i jakoś nie miałem problemów z pokonowyaniem kolein i innego ustrojstwa polskich dróg :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...