Skocz do zawartości

Hornet z aukcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

powoli przymierzam się do zakupu nowego motocykla. Czy szanowni koledzy mogliby rzucić fachowym okiem na zdjęcia Horneta z aukcji http://moto.allegro.pl/item481489827_honda_hornet_600.html

 

 

Ja jedynie dostrzegłem ułamany set (200-300zł ?), tylnią tarcze, która wydaje się być w gorszym stanie niż przednie, no i odprysk na zbiorniku. Za wszelkie opinie i spostrzeżenia będe bardzo wdzięczny : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniezno, Gniezno... Ach te nasze kochane wielkopolskie Gniezno... Zagłębie handlarzy, krętaczy, kłamców, naciągaczy i picerów. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do przysłowiowego wora, ale koniecznie trzeba uważać. Cena... :icon_rolleyes: Może... Zależy skąd sprowadzona bo to może wiele sugerować? No i ten makabrycznie mały przebieg, na pewno prawdziwy :wink: Zapytaj skąd przytargana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że moto jest podpicowane do sprzedania nie koniecznie przez tego handlarza ale pewnie przez właściciela.Miał szlifa i stara się go zakamuflować.Sam musisz obejrzeć,posłuchać,popukać itp.Myślę że z ceną zejdzie do 7500.Sprawdż szczególnie silnik,ramę i lagi.Jeżeli wszystko będzię ok to można nad nim pomyśleć,ale się nie napalać bo widać że zadbany nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konicznie przy ogłędzinach podnies zbiornik i sprawdz rame pod nim!

oglądałem w tym sezonie pare Hornetów dla znajomego i kilka ładnie, pieknie wygłądały a rama pod bakiem była powichrowana na maxa!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniezno, Gniezno... Ach te nasze kochane wielkopolskie Gniezno... Zagłębie handlarzy, krętaczy, kłamców, naciągaczy i picerów. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do przysłowiowego wora, ale koniecznie trzeba uważać. Cena... :icon_rolleyes: Może... Zależy skąd sprowadzona bo to może wiele sugerować? No i ten makabrycznie mały przebieg, na pewno prawdziwy :wink: Zapytaj skąd przytargana.

 

 

Jutro do niego zadzwonie. Na przebieg już nawet nie patrze - zawsze coś koło 30tyś nakulane :) Cena faktycznie....nie chcę używać określenia okazyjna bo "okazje" na moto.allegro najczęściej oznaczają złom.

 

był malowany. no i nie rozumiem co robi odblask w lewym zadupku? zasłania dziure? :biggrin:

 

Czy kolor jest chociaż oryginalny? Nie przypominam sobie, żebym widział więcej wiśniowych Hornetów.

 

Widzę że moto jest podpicowane do sprzedania nie koniecznie przez tego handlarza ale pewnie przez właściciela.Miał szlifa i stara się go zakamuflować.Sam musisz obejrzeć,posłuchać,popukać itp.Myślę że z ceną zejdzie do 7500.Sprawdż szczególnie silnik,ramę i lagi.Jeżeli wszystko będzię ok to można nad nim pomyśleć,ale się nie napalać bo widać że zadbany nie jest.

 

Szczerze mówiąc od wczoraj znacznie spadło mi ćiśnienie na tego Horneta. Motocykl zaniedbany i jednocześnie odpicowany nie wróży nic dobrego. Podczas ewentualnego wyjazdu zabiorę ze sobą znajomego mechanika-motocykliste, który chłodnym okiem oceni sprzęt.

 

 

 

Dzięki wielkie za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

z tego co wiem to w tych rocznikach wychodziły tylko niebieskie(najbardziej słuszny kolor :biggrin: ) czerwone i żółte. a naklejka ma tak wyglądać: http://i92.photobucket.com/albums/l27/kizi...ior/005male.jpg

i jak ernest słusznie mowi trzeba sprawdzic jak wyglada rama pod bakiem bo w ten sposób najłatwiej zobaczyc czy mial porządną glebe czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to znowu ja : ) Nie bijcie, ale wynalazłem nowe 2oo do obejrzenia, też naked, ale z innej stajni:

 

http://moto.allegro.pl/item475754694_kawasaki_zr7_zr_7.html

 

 

Zdjęcie co prawda sprzed 2 miesięcy, ale już na oko widać, że to bardziej wiarygodna oferta niż ten Hornet od handlarza. Ja na zdjęciach nie widzę niczego niepokojącego, niestety są one sprzed 2 miesięcy.

 

Możecie jeszcze raz kuknąć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to znowu ja : ) Nie bijcie, ale wynalazłem nowe 2oo do obejrzenia, też naked, ale z innej stajni:

 

http://moto.allegro.pl/item475754694_kawasaki_zr7_zr_7.html

Zdjęcie co prawda sprzed 2 miesięcy, ale już na oko widać, że to bardziej wiarygodna oferta niż ten Hornet od handlarza. Ja na zdjęciach nie widzę niczego niepokojącego, niestety są one sprzed 2 miesięcy.

 

Możecie jeszcze raz kuknąć? :)

z ta aukcja chyba raczej musisz wejsc na kawasaki i tam umiescic post bo jak ktos czyms jezdzi to wie najlepiej co w trawie piszczy. chcesz kupic juz czy narazie sie tylko tak rozgladasz po calym allegro bo tak to wyglada jak skaczesz z marki na marke. po pierwsze przed kupnem popros o fotki dobrej rozdzielczosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...