Skocz do zawartości

Znów piszą głupoty w ŚM


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rocco zawsze potrafi świetnie wydobyć kwintesencję problemu.
:oops: :oops: Michał już się zarumieniłem,a za chwilę się rozpłynę w eufori.Pozdrówka. :)

:lol: :lol:

No to i ja dodam od siebie, że Rocco ma dar ujmowania myśli w zdania - czyli tego czego mi brakuje :)

Mógłbyś tylko zacząć wbijać spacje po kropkach i przecinkach, bo ich brak trochę razi :mrgreen:

zamiast: bleble,bleble

lepiej wygląda: bleble, bleble :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocco zawsze potrafi świetnie wydobyć kwintesencję problemu.
:oops: :oops: Michał już się zarumieniłem,a za chwilę się rozpłynę w eufori.Pozdrówka. :)

:lol: :lol:

No to i ja dodam od siebie, że Rocco ma dar ujmowania myśli w zdania - czyli tego czego mi brakuje :)

Mógłbyś tylko zacząć wbijać spacje po kropkach i przecinkach, bo ich brak trochę razi :mrgreen:

zamiast: bleble,bleble

lepiej wygląda: bleble, bleble :) :)

Okey wezmę sobie do serca wskazówkę , dotyczącą spacji po kropkach i przecinkach i zacznę pisać w sposób bardziej czytelny. Wszystkie uwagi są dla mnie bardzo cenne. Styl takiego pisania wynikał z chęci szybkiego przelania myśli, ale to w niczym mnie nie usprawiedliwia, a tekst po zmainach jest bardziej czytelny.Dobrej nocy.Pozdrówka. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec prośba: Dajcie Januszowi spokój! Przecież każdy już wie' date=' że facet jest trudny w dyskusji. Każdy też wie, że jego posty w części merytorycznej są zaje**ste. Kwestia podejścia. Ja go potraktowałem jako swego rodzaju autorytet i nie mam problemu z jego "tonem". Czegoś się nauczę. Oby tylko było od kogo. Z postów "zzzzzz" już nie wyniosę niczego dobrego .... może dajcie na luz, bo będziemy mieli takie "zzzz..."[/quote']

Podzielam ten pogląd.

 

PS

Do Janusza: rozmawiałem ze "starym" Daukszą (zupełnie przypadkowo - jego syn pracuje ze mną). Chyba cię pamięta.

I jeszcze coś: podzielam fascynację szybowcami - sam "zażywałem" tej przyjemności przez sześć lat 8) , a polskie szybowce są jednymi z najlepszych na świecie (np Diana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...