Skocz do zawartości

13.11.2008: "Egzamin zaliczony pozytywnie..."


Maro78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś był piękny dzień - egzamin wyznaczony na godz. 9, zza chmur wyjrzało słońce. Co tu będę dużo pisać - zdałem. :)

I tutaj chciałbym wyrazić słowa uznania dla Mistrza - Tomka Kulika i jego drużyny (Uli i Radka) za cierpliwość i opanowanie w czasie szkolenia takiego typka jak ja. :)

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!

Edytowane przez Maro78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulować, zimy nie widać wiec może sobie jeszcze polatasz w tym roku ;) pozdro

 

Patrząc na tempo pracy PWPW spodziewaj się dokumentu na ostatki 2009 :banghead:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak się składa, że też 13.11 zdałem egzamin - w poznaniu, a jestem zameldowany w łodzi.

napiszę jak wygląda zdalny odbiór (nigdzie tej infrmacji nie mogłem znaleźć)

 

Patrząc na tempo pracy PWPW spodziewaj się dokumentu na ostatki 2009 :banghead:

 

pwpw dość szybko załatwia sprawę

na dodatek tu można sprawdzić status:

https://www.kierowca.pwpw.pl/

 

word poznań wysłał papiery do łodzi i 21.11 dostałem maila:

Uprzejmie informuję, że status sprawy można sprawdzić pod numerami telefonu 042 638-50-14, 638-50-16 bądź przysyłając maila ([email protected])z pełnymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, numer pesel, adres zameldowania).

 

Istnieją 3 sposoby odbioru prawa jazdy po egzaminie:

 

1. osobiste stawiennictwo z dowodem osobistym i gotówką 70zł50gr (opłata w kasie Wydziału) w Oddziale Praw Jazdy ul. Smugowa 26a stanowisko 1,03 lub 1,04,

2. przez pełnomocnika posiadającego od Pana pisemne upoważnienie swój dowód osobisty, Pana dowód osobisty i gotówkę za wydanie praw jazdy (upoważnienie jest bezpłatne w przypadku najbliższej rodziny w przypadku osób trzecich kosztuje 17zł),

3. wydanie w innym urzędzie w tym przypadku pisze Pan podanie do naszego Urzędu z prośbą o umożliwienie odbioru prawa jazdy w określonym przez siebie urzędzie. Do podania należy dołączyć oryginał opłaty za wydanie prawa jazdy wysokości 70zł50gr wpłaconej na konto Urzędu o numerze: 24 1560 0013 2026 0000 0026 002

 

wtedy już dokumenty poszły do pwpw (Łódź w odróżnieniu od poznania nie czeka na wpłatę 70,50 przed wysłaniem)

 

wybrałem 3 sposób i wysłałem dowód wpłaty z wnioskiem . Tutaj popełniłem 2 błędy, gdyby nie to miałbym prawko z tydzień wcześniej:

za długo zwlekałem, zamiast zrobić to od razu po otrzymaniu maila czekałem do wypłaty

wysłałem poleconym a nie zwykłym - polecone dłużej idą (tak powiedziała pani w urzędzie)

 

prawko dotarło do urzędu w poznaniu dzisiaj (11.12)

 

i uwagi:

- niektóre panie w urzędach nie bardzo wiedzą, że tak można (zdalnie odebrać) mimo ze to ich psi obowiązek, należy wtedy poprosić kierowniczkę ( z dowodem osobistym miałem podobną historię).

- w Łodzi w sprawach prawka lepiej dzwonić na 0426385042 - odbiera dużo bardziej kompetentna osoba, można się poczuć klientem

- w Poznaniu nazywa się to "odbiór grzecznościowy" i tu jest się petentem - co kraj to obyczaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...