Skocz do zawartości

gumy


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Pilot Road 2 CT, do codziennej jazdy nawet na mokrym są super, a miękka mieszanka na bokach opon sprawia że po zakrętach można szybciej i bezpieczniej pośmigać no i najważniejsze to w VFR750 RC36II, przy pełnej turystyce tył przejechał 24kkm i jeszcze sporo zostało do miarki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak... gorzej, jak przód schodzi w 2/3 przy jednym tyle :/

 

BTW Zajc: nie miałeś problemu z nierównym zużyciem (ząbkowanie, itp) sportowego przodu przy takiej ciężkiej maszynie jak cb750? miałem tak u siebie w kanapie... (o ile pamiętam typy opon, które mi sprecyzował Mikitl, bo było to jakiś czas temu)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Zajc: nie miałeś problemu z nierównym zużyciem (ząbkowanie, itp) sportowego przodu przy takiej ciężkiej maszynie jak cb750? miałem tak u siebie w kanapie... (o ile pamiętam typy opon, które mi sprecyzował Mikitl, bo było to jakiś czas temu)

jsz

U mnie zabkowanie wystepowalo roznie w poszczegolych modelach. I nie mialo to zwiazku z tym czy opona byla sportowa czy turystyczna. Na przyklad BT 54(turystyczny drewniak) zabkowal bardzo na przodzie, a niektore typowo sportowe(M3. M1 czy Diablo Corsa III) nie zabkowaly w ogole. Poza tym CB az tak znowu ciezka nie jest-wazy 235 kg na mokro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co myślicie o tych laćkach?

 

Panie Moderatorze, sugeruję dawać dobrzy przykład, poprzez korzystanie z wyszukiwarki :icon_twisted:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ze tak spytam czemu nie oponki brigestone z 2007 roku???????ciekaw jestem bo wlasnie takie nabylem:)bt014

Dodam ze moja wiedza o oponkach jest znikoma.....rok jazdy na uzywkach:(

Edytowane przez romeoxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chciałem całkowicie nowe opony, to raz

Kierowałem się też ceną, chciałem pirelli diabolo strada, ale poszły w górę. W testach jakie widziałem te ContiForce wypadały całkiem ok i cena była do przełknięcia, z dostawą 920 pln - co i tak na budżet studenta jest ogromną sumą.

Styl jazdy jaki preferuję jest emerycki, więc nie potrzebuję jakichś super oponek torowych, czy sportowych, ale też lubię mieć świadomość, że nie mam jakiegoś badziewia na felgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TU

 

Model to ContiForce.

Zastanawiałem się również na modelem Road Attack, nie całe 100 pln więcej, ale one są bardziej sportowe, więc pewnie szybciej się zużyją, co mi nie odpowiada.

Zamówienie złożyłem w sobotę, co można traktować jak złożenie go w poniedziałek.

 

Dzisiaj kurier przyjechał z oponkami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...