Skocz do zawartości

Ekonomiczna, obudowana 600-ta do 10 tys zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, powoli rozgladam sie za prawdziwym (w koncu ..) moto, czyli klasa 600. Kwota około 10 tys.

Oczywiscie w jednosladach doceniam ich wszystkie zalety, ale nie ukrywam, ze wazna cechą dla mnie jest spalanie. Jak to wyglada w topowych 600tach (gsxr, cbr ...) wogle jakie 600ty się teraż poleca (obudowane) ?

 

Z tego co sie tak wstepnie dowiedzialem, kawa er6 mało pali w dodatku jest wersja F, czyli z owiewką, która trooochę :icon_twisted: przypomina ninje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup xj600... trudno będzie o lepsze spalanie :icon_twisted: każdy KM więcej będzie chciał wypić

 

BTW jak czujesz takie ciśnienie na oszczędne spalanie, to lepiej się zastanów, czy stać Cię na motocykl...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup xj600... trudno będzie o lepsze spalanie :biggrin: każdy KM więcej będzie chciał wypić

 

BTW jak czujesz takie ciśnienie na oszczędne spalanie, to lepiej się zastanów, czy stać Cię na motocykl...

jsz

 

 

napisalem wyrazne, ze spalanie to dla mnie wazna cecha tylko. Po czym wnioskujesz ze czuje az takie duze cisnienie na to ?

 

Wiadomo, ze za 10 k kupie punto 1.2 albo jakas pande co mi bedzie 4 l paliła.

Ale wiadomo tez ze sa moto bardziej i mniej ekonomiczne, i do tego sprowadza sie moje pytanie, moderatorze.

vnl

 

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie tak wstepnie dowiedzialem, kawa er6 mało pali w dodatku jest wersja F, czyli z owiewką, która trooochę :clap: przypomina ninje :D

I to chyba bedzie najlepsze moto dla Ciebie. Ja bym sie nie nastawial na zejscie ponizej 5,5-6 litrow w miescie na jakimkolwiek 100-konnym sprzecie, a na er6 moze sie udac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ukrywam, ze wazna cechą dla mnie jest spalanie.

 

Skuter kup .... czy to taka wielka roznica czy spali 6 czy 8 litrow ? :icon_rolleyes: Szkoda kasy na paliwo a myslales o serwisie ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuter kup .... czy to taka wielka roznica czy spali 6 czy 8 litrow ? Szkoda kasy na paliwo a myslales o serwisie ?

Tak , dla niektórych to ważna sprawa ... Przy przebiegu 10 000km to daje jakies min. 800zł (4zł/1l) różnicy więc np. serwis o którym wspomniałeś "geniuszu". Chłop ma 18 lat , ja w jego wieku czyli 4 latka temu sie wku**iałem , ze jawa paliła mi aż 5l bo każdy grosz sie liczył , nie mam bogatych starszych i TAK była to dla mnie różnica wielka te 2 litry... A skuterem to sobie sam jeździj Cwaniaczku internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , dla niektórych to ważna sprawa ... Przy przebiegu 10 000km to daje jakies min. 800zł (4zł/1l) różnicy więc np. serwis o którym wspomniałeś "geniuszu". Chłop ma 18 lat , ja w jego wieku czyli 4 latka temu sie wku**iałem , ze jawa paliła mi aż 5l bo każdy grosz sie liczył , nie mam bogatych starszych i TAK była to dla mnie różnica wielka te 2 litry... A skuterem to sobie sam jeździj Cwaniaczku internetowy

 

Nikt nie mowil ze turystyka motocyklowa jest tania :bigrazz:

 

 

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowil ze turystyka motocyklowa jest tania :bigrazz:

 

A czy ktoś powiedział, że jest droga? Niestety Ray, Rudyxj ma rację, może dla Ciebie to nie gra roli, bo Ty masz, ale inny nie ma i właśnie chodzi o te magiczne liczby...

 

Djobeł miał rację - jajeczko, ładne moto, wieczne, nie do zakatowania i przy tym mało pali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś powiedział, że jest droga?

 

 

z tego co wiem to sporo ludzi co ją uprawia tak mówi :) z reszta sam wiesz. jedz sobie w trase 3000 tys km paliwo po 1.10 Euro + noclegi ze 2 tyg i jedzenie. Nie liczac innych kosztow.

 

No ale nie o to chodzi , zdrowie :flesje:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...