Skocz do zawartości

Czemu tak tanio? D128


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Jako ze koncza mi sie oponki to zaczołem przegladać oferty w Alesrogo i natknołem sie na cus takiego.

http://www.allegro.pl/item457395827_dunlop...17_r1_d208.html

 

poczytałem tu i ówdzie i jednak nie jest to najlepsza oponka ,ale przeciez nie moglo to być przyczyna az tak niskiej ceny.Poddaje to weryfikacji forumowiczów. Czy cos z tymi oponkami jest nie tak czy poprostu juz jestem przeczulony w szukaniu "dziury w całym"

Szperałem tez na FM i Klaudiusz miał takie oponki w swoim b12 i nie pasowały mu troszke.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Jako ze koncza mi sie oponki to zaczołem przegladać oferty w Alesrogo i natknołem sie na cus takiego.

http://www.allegro.pl/item457395827_dunlop...17_r1_d208.html

 

poczytałem tu i ówdzie i jednak nie jest to najlepsza oponka ,ale przeciez nie moglo to być przyczyna az tak niskiej ceny.Poddaje to weryfikacji forumowiczów. Czy cos z tymi oponkami jest nie tak czy poprostu juz jestem przeczulony w szukaniu "dziury w całym"

Szperałem tez na FM i Klaudiusz miał takie oponki w swoim b12 i nie pasowały mu troszke.

 

pzdr

 

Faktycznie cena jest niska i może to być "mina", ale lepiej zadaj pytanie sprzedającemu min. o rok produkcji i czy daje gwarancje i wystawia faktury ( jest to sklep), to daje Ci pewne zabezpieczenie, ale nie do końca. 100% nikt Ci nie zapewni. A tak na marginesie ja też rozglądam się za oponami do mojego Bulldoga. Pozdrawiam! Swistak_2004 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello, no miałem, miałem, szybko sie skończyła i kiepsko trzymała na zakrętach i na mokrym ........ nie wiem może to tylko moje odczucie :D

 

hmm skoro sie szybko skonczyła to chbya miekka była - wiec powinna sie dobrze trzymać. Z drugiej strony to moze jakas krucha i dlatego sie nie "lepi". Szybko sie skonczyła tzn po ilu K ci sie skonczył tył?

 

 

 

Co do samych roczników to pisze ze 2oo7 i 2oo8 wiec OK.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych roczników to pisze ze 2oo7 i 2oo8 wiec OK.

 

Może ślepy jestem ale w aukcji nie zauważyłem... Chyba że ci na mail odpisał. Możesz jeszcze poprosić o zdjęcie z wybitymi datami na oponie dla pewności.

Więcej to chyba tylko jak byś osobiście odbierał to zobaczyłbyś co kupujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ślepy jestem ale w aukcji nie zauważyłem

a racja , moj bład na innych aukcjach pisało.

 

Na tej aukcji jest tez real foto i tylna oponka jest zakreślona jakims białym pisakiem. Czyżby to oznaczenie jakiegoś wadliwego miejsca???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nierozumie jednego , kupujecie litry, a szczypiecie sie na dobre opony, to tak jak by na lekcje WF-u iść w butach narciarskich :crossy:

skończ te swoje wywody, bo nikt nie pisze o kupowaniu tylko pytam sie dlaczego tak tanio. Moze ktoś zna odpowiedź.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ te swoje wywody, bo nikt nie pisze o kupowaniu tylko pytam sie dlaczego tak tanio. Moze ktoś zna odpowiedź.

 

pzdr

Kolego Mycior to chcesz kupic czy przebiegu nakrecic, bo jesli swą wielka ciekawosc chcesz zaspokoic to napisz do sprzedawcy. :icon_twisted: SZACUNEK falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ te swoje wywody, bo nikt nie pisze o kupowaniu tylko pytam sie dlaczego tak tanio. Moze ktoś zna odpowiedź.

 

pzdr

jak byś czytał wywody ze zrozumieniem to byś wiedział :icon_mrgreen: takie opony to sobie możesz do cb450 albo gs 500 założyć :icon_twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, dlatego są tanie bo są miernej jakości i przyczepności.

chyba rocznikowo tez są nie teges , szperałem na necie za ceną nowych '07 '08 i i znalazłem ze cena samego tyłu to 150- 160 euro.

 

Kolego Mycior to chcesz kupic czy przebiegu nakrecic,

tos mnie rozgryzł kolego

jesli swą wielka ciekawosc chcesz zaspokoic to napisz do sprzedawcy. :wink: SZACUNEK falki

Spytałem o rok i gware, ale jak narazie nie odpowiedział.

 

jak byś czytał wywody ze zrozumieniem to byś wiedział :) takie opony to sobie możesz do cb450 albo gs 500 założyć :banghead:

tak tak z twojeo wywodu mozna bardzo wiele wywnioskować. Z tego co czytałem to w ZX10 z 2005 roku te oponki były seryjnie zakładane, wiec tak jak mowie skończ te swoje wywody :biggrin:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...