Skocz do zawartości

potrzebne 20 motorow ....


motopiratek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj walic to... przeciez to tylko czolowka.. :biggrin:

 

 

chlopcy.. moto typu neked tez jest dobry, zapraszam wszystkich chetnych!

 

Lista: (zapisujcie sie)

 

1.motopiratek

2.janciownik

3.Rarus(?)

4.piotreksuzuki

5.przemoXX

6.styka

7.karlo

8.jupik

9.lim3

10.hornets

 

 

ok?

 

jeszcze tylko 10 sztuk i bedzie pieknie :wink:

 

powiedzcie jak jestescie z czasem, czy wolicie jakos na tygodniu czy w weekend?

moje osobiste zdanie ze lepszy bylby weekend :) hmm?

 

jakies info pod nr 516402099 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: Rasizm przez was Bracia przemawia :biggrin: Jawna dyskryminacja chopperów :)

 

 

kolego to nie odemnie zalezy jakie motory sa potrzebe. jest ktos kto pisze scenariusz i tego trzeba sie trzymac :crossy: ja osobiscie nic do chopperkow nic nie mam :eek: bardzo wygodne motocykle :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma racje rasizm :icon_evil: :crossy: w sumie chopperki lepiej by brzmiały dźwięk hmmmm ale pewnie to te łądne chciały scigacze :icon_razz: w sumie w naszym społeczeństwie motórzystów wszytskich sie równo traktuje wiec nie powinno być podziału albo wszyscy albo nikt!!! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak formalnie - flacha za palenie kapcia bedzie ??

 

bo wiesz. moturzysci to pijacy, bandyci i gwalciciele, panny nam odbijata to chociaz nachlac sie dajta ...

 

i modlitwa zeby siem w jakim moturzyscie prawdziwa ulanska dusza nie odezwala jak mu babine beda odbierac, bo siem krwica poleje i chu*a z czolowki bedzie ...

 

powiadam lepiej nas woda swiecona przekupic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bym i pojechał , ale scenariusz nie ten. Panne jakieś pedały miałyby mi odebrać i to jeszcze byłoby nagrane Janciu nie ma takiej wódy chyba, że do zabitego, potem nieświadomy już niczego może bym oddał, (w stanie jak na avatarze) ale jak wtedy wsiąść na kobyłe. Pozdro Pany :rolleyes:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziemy...

jako ciekawostke powiem ze dziewczyny beda ubrane w sukienki :)

 

To ja z chęcią podjadę żeby obejrzeć walkę dziewczyn z utrzymaniem sukienek i siebie na motocyklu podczas jazdy ;) zwłaszcza teraz - jak jest średnio koło 10oC :D

 

Pomysł może i nawet ciekawy (dla maturzystów)... ale nie przy takiej temperaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...