Skocz do zawartości

Za ile kupic R1


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zakupem R1 - juz prawie miałem dogadana tranzakcje ale sprzedawca podniósł cene o 1000 - zastanawiam sie za ile warto kupic R1 - nie podaj eceny bo jestem ciekawy za ile byscie kupil .

Ups zapomniałem o roczniku - 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nowa to około 50.000

 

masz jakieś stare dane :? Yamaha podniosła ceny razem ze wzrostem euro, z teg oco wiem to nowa R1 kosztuje grubo ponad 60.000 zł :roll: o ile się nie mylę to chyba 63.900 zł 8O

 

98 rok chodzi po około 23-24 tys zł. Jak patrzę po ogłoszeniach to znalazłem R1 z 98 roku, niebieska, przebieg 34tys. nowe części, stan bdb. za 24.500zł, na fotce widzę, że Yamaszka ma puszke Akrapovica :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nowa to około 50.000

masz jakieś stare dane :?

Cena motocykla jest naliczana od ceny nowego, czyli w tym przypadku z 98', :D

a wtedy kosztowała ok 50tys zł. Od 98 roku ten model przeszedł 3 modernizacje, więc

nie można naliczać ceny dla modelu z 2004 roku.

P.S. Jak zwykle Słabek chciał pokazać swoją rację. :mrgreen: :D

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak zwykle Słabek chciał pokazać swoją rację.  :mrgreen:   :D

 

Gdybyś od 7,30 do 19 był po za domem, z czego miał 9 godzin lekcji i zaliczeń pod koniec semestru, a potem niecałe 2h SKS-ów i miałbyś wracać do domu na piechtę to wątpię czy potrafiłbyś przeczytać tak zrozumiale temat żeby wywnioskować, że chodziło o starą cenę nowego motoru. :? zamiast się czepiać i pokazywac swoje mądrości, można z dużo większą delikatnością zwrócić mi uwagę za błąd wynikający z niezrozumienia intencji Hiszpana :?

Owszem Yamaha jest po sporych modernizacjach, względem starszych modeli, jednak najistotniejszym czynnikiem wzrostu ceny jest wzrost kursu euro. Ciężko żeby maszyna tylko i wyłącznie po 3 modernizacjach kosztowała ponad 10.000 zł więcej... :? Euro poszło o dobre 0,6 zł w góre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogłem kupic za 21 000 - ale z normalnym wydechem za to z nowymi oponkami i nowym zestawem napedowym ale nie kupiełem bo wybrałem cos innego za to nowszego bo 98 rok to jak by nie patrzec to juz 6 lat .Niedługo zapodam zdjecia mojego nowego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW !!! no to swietnie !!! Gratuluje ! :D mam nadzieje ze bedzie Tobie sie na niej swietnie jezdzilo i bedziesz z niej w 100% zadowolony !! :mrgreen: Na wakacje, a moze juz w czerwcu rowniez planuje kupic R6tke, za okolo 20-21tys zl Dlatego tez jest bardzo ciekawy jaka kupiles, jesli mozna zapytac za ile, jakie wyposazenie stan, ech... duzo tego :D chcialbym wiedziec wszystko :D No i oczywscie czekam na fotki !!! :D

 

pozdrawiam Ciebie i R6teczke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...