Skocz do zawartości

Moje cudo dławi się pomocy!!!!


wet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda Sadow 1100 Sabre z 2002r. Przy dodawaniu gazu dławi się, praktycznie na każdym biegu po przeciągnięciu tej "dziury"(strzeli sobie w międzyczasie w tłumik) jedzie dalej.Byłem dwa razy w Hondzie na Jagiellońskiej w Wa-wie(autoryzowany serwis),ale ten serwis to porażka, nie mają pojęcia co jest podobno przeczyścili i ustawili gażniki wymienili regulator napięcia , akumulator,świece a sprzęt jak kulał tak kula. Pomóżcie proszę bo chyba wezmę młot. :flesje:

Witam kolego prowadze warsztat motocyklowy myśle że mógłbym spróbować Ci pomóc chyba nie masz do mnie tak daleko sprawdz wpisz w wyszukiwarke naszej klasy MOTOR-RIDER ps.na mój gust sprawa leży w gażnikach tak jak tu koledzy podpowiadaja ale!!!widziałem różne żeczy w życiu np.zacięta membrana w dopalaczu spalin który znajduje się zupenie gdzie indziej i cuda sie działy i tak dalej.....

Edytowane przez HALX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzales taka sytuacje: jedziesz na jakichs obrotach (obojetnie jakich) i utrzymujesz predkosc przez kilka sekund. nagle dodajesz duzo gazu.

powiedz co sie wtedy dzieje. czy moto zrywa sie czy dlawi sie i pozniej zaczyna przyspieszac?

ja mam uszkodzona membrane i mam wlasnie tak ze na kazdych obrotach jesli utrzymuje sie jakas predkosc i chce sie nagle przyspieszyc to silnik najpierw sie zadlawi a pozniej zacznie sie wkrecac

w sumie jesli u ciebie to sie bedzie dziac tylko na niskich obrotach (tak jak wspominales) to membrane mozesz wykluczyc

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...