Skocz do zawartości

Do Dominika... :) KTM EXC 400 wypas !!


Rekomendowane odpowiedzi

Siema Dominik chciałem powiedzieć że fura dotarła na miejsce, jest poprostu zajebista, zgodna z twoim opisem, jak nowa:) co do silnika to nie odpalałem bo tato kazał czekać aż wróci z pracy:) i właśnie czekam, lada chwila powinien być:D fura jest naprawde zajebista... Już drugi udany zakup motocykla od BRACI SOKOŁÓW, już niemoge sie doczekać pierwszej przejażdżki:) narazie pada deszcz i syf na polu to szkoda brudzić takiej łądnej i czystej fury:) poczekam aż wyschnie;) POZDRO DLA BRACI SOKOŁÓW a w szczegółności DOMINIKA SZYMAŃSKIEGO i STANISŁAWA BRESSY, pozdro, jesteście super goście !! mam nadzieje że spotkamy sie na zawodach, jeżeli nie to zapraszam do KROSNA!! oto kilka fotek mojej nowej fury:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda piszesz do Dominika, ale pozwól, że złoże gratulacje :!:

 

sprzęcik zajbisty chociaż to nie to co najbardziej lubię ale super, naprawdę. życzę dużo przyjemności i jak najmniej gleb w polu :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, fura czysta, jak nowa:) jest po prostu wypasiona:) co tu duzo mówić, KTM RACING TEAM, ps. zastanawialem sie też nad yamahą ale teraz widze że to baaardzo udany zakup, yamaha przy tym jest duzo brzydsza, niema startera elektrycznego, i niema dołu :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za miłe słowa:) co do przesyłki to przyjechał TIREM przy okazji. Firma Pana Bressy rozwozi Tirem częsci do salonów Skody i przyjechał akurat dzisiaj Tir do Krosna a na pace był KTM :D tak samo zakupiony jak mona 125 :D jeszcze raz pozdro, fura naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ehh, aż żal serducho ściska jak patrzę na tę moją kozę :cry: Tyle razy mi tyłek uratowała, tyle mnie po bezdrożach powoziła.. Rajdy, wyprawy... Hmmm, człowiek się jednak przywiązuje do takiek kupy żelastwa...

 

No nic - moi drodzy póki co jestem bez enduraka!

 

Ale co ma wisieć nie utonie, jak to się mówi :D Czyli POMARAŃCZOWA ALTERNATYWA rządzi :twisted:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zdjątka z toru motocrossowego w Obornikach były robione przez fotoreportera gazetowego cyfrową lustrzanką (chyba z 10.000 kosztowała), więc są rzeczywiście zajebiste pod względem jakości. Zresztą i tak są przeze mnie pomniejszone, w realnych rozmiarach naprawdę robią wrażenie.

Jak robił te fotki to się bałem odkręcać jak stał za mną, żeby mu po obiektywie kamieniami nie przejechać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...