Skocz do zawartości

Gogle motocyklowe a narciarskie


piotr74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chcesz kupić tańsze narciarskie,to nie oszczędzaj na goglach...za 150 masz nówki scota chyba ,ja kupiłem za 80 nowe madheady i nie jestem zadowolony ;] powłoka w 2 miejscach trochę schodzi (ale nie parują)

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o kasę, chciałem po prostu połączyć dwie pasje jednymi goglami java script:emoticon(':icon_evil:',%20'smid_2')

Na narciarskich goglach w sklepie widziałem na metce znaczek że nie są na motocykl choć konstrukcyjnie nie widzę różnic; być może chodzi o szybkę, filtry UV itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie,poza tymi paskami,sam pasek może być krótszy(kask na enduro jest raczej większy/grubszy od takiego na narty) więc jeśli będzie różnica długość,pasek na narty rozciągnie się tak że założysz i będzie ok,ale przez nadmierne rozciągnięcie te silikonowe paski odpadną...możliwe że gogle na moto mają grubszą szybkę(ewentualne kamienie spod kół)....raczej kupił bym gogle na moto,które będą pasować na narty niż na odwrót...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jezdze w goglach scota narciarskich jezeli chodzi o gumke to nie ma z nia zadnych problemow gogle dobrze sie trzymaja czasmi lekko potrafia zaparowac ale tylko w sytuacjach jak juz jestem mocno wykonczony tak ze para leci spod kasku ale wtedy trodno sie dziwic. Mam dwie pary gogli narciaskich i jedne z nich nie wchodza dobrze do kasku sa jakby zaduze wiec patrz przy zakupie narciarskich czy wejda ci w kask. co do szybki to mnie tez sie wydaje ze w motocyklowych sa grobsze ale moze mi sie tylko wydawac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...