Skocz do zawartości

Niestety pech ale i wielkie szczęście!!!


Gerhard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tym darciem to racja, ze malo slychac, ale lzej na duchu by bylo...

ks-rider- nie mam zamiaru zabic mojej CeBuli...

 

 

zrobiło mi się lżej na duchu po wszystkim kiedy zrozumiałem, najważniejsze że nic mi nie jest :icon_biggrin:

 

ks-rider napewno chciał Ci uświadomić fakt iż trzeba doświadczyć najpierw takiej sytuacji a wtedy można się na jej temat wypowiadać i kogoś pouczać co trzeba robić :lalag:

 

sytuacja niby głupia ale mogła się gorzej skończyć :lalag:

z mojej strony zrobiłem wszystko co w danym momencie wpadło mi do głowy :biggrin:

 

pozdro

 

:crossy:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauka dla czytających, którzy jeszcze nie mieli "przyjemności": unikać zatrzymywania się w miejscu, z którego kierowca czterołapca nie ma szans was zobaczyć - choćby w lusterku

 

żeby było zabawniej uwaga dotyczy nie tylko motocykli: dokładnie w ten sam sposób palant w jakiejś ciężarówce zgniótł maskę mojej mamie na światłach na skrzyżowaniu

jsz

Jak zawsze na wszystko znajdziesz rozwiązanie.

 

Kiedyś widziałem jakże mądrą naklejkę z tyłu na dużej ciężarówce, pisało na niej:

 

"Jeśli nie widzisz moich lusterek, to ja Ciebie też nie widzę"

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze na wszystko znajdziesz rozwiązanie.

 

nie sądzę :)

mnie po prostu wydaje się, że z każdego opisywanego w tym dziale (albo w innym miejscu, nieważne) nieszczęśliwego zdarzenia czy nawet wypadku należy w sposób czytelny wyciągać wnioski. forum czyta mnóstwo ludzi: część z nich dopiero się uczy jeździć, będzie uczyć, a część jeszcze w wielu sytuacjach na drodze nie była - lepiej, jeśli pomyślą o nich przed faktem

tego samego dotyczy ostrzeżenie przed jesiennymi śliskimi liśćmi, tego samego ostrzeganie przed "białym" na drodze czyli liniami, przejściami dla pieszych. szkoły jazdy jak zazwyczaj uczą - wiadomo. pomagać musimy sobie sami

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...