Skocz do zawartości

Gażniki suzuki gsx 600f 93r


Piotr88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce będzie to pewnie trochę więcej, ale i tak nie powinno przekroczyć 50 zł. Ale u nas jest takie przekonanie (nie wiem skąd się to wzięlo), że nie dzwoni się do serwisu, żeby sprawdzić cenę, bo NA PEWNO BĘDZIE DROGO :(

 

Pawel

A dziwi cie to , jak za boczek (słownie sztuk jedna) do mojej cebry w RPM-ie powiedzieli 1400zł :biggrin:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwi cie to , jak za boczek (słownie sztuk jedna) do mojej cebry w RPM-ie powiedzieli 1400zł icon_eek.gif

 

Zdarza się. Przy mojej cbr wszyscy straszyli jakie to drogie są nalepki więc szukałem na allegro napisu 600f na zadupek... Najtaniej koło 100zł, a o jakość nigdy nie masz pewności... Zadzwoniłem do hondy, krzyknęli 73zł, nalepka ideał :biggrin: Jest drogo w aso ale racją jest, że warto najpierw sprawdzić gdyż nie raz można się pozytywnie zaskoczyć... :(

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najezdzajcie na mnie do woli:) moze to jedyna metoda bym sie czegos nauczyl:)racja do serwisu suzuki nie dzwonilem, poniewaz mechanik powiedzial mi wprost, ze tych sprezynek nie dostane w serwisie, a ja mu po prostu uwierzylem. Dostalem jeden numer, zadzwonie w poniedzialek, napisze jak rozwinie sie akcja ;) Jak nie wyjdzie, to przejde sie osobiscie do salonu suzuki :icon_mrgreen: pozdrawiam wszytkich, czesc :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostaniesz sprezynek... Chłopie możliwosci takiej nie ma! Skoro widnieje taka czesc w katalogu to musi być dostępna. Trzeba tylko isc do suzuki i sprzedawce przekonac do tego zeby mu sie chiało sprezynki zamówić i sprawdzić cene. Nie każdemu sie chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...