Skocz do zawartości

GSX 1300R na drugie moto


Rekomendowane odpowiedzi

no przyznam się szczerze że nie wiedziałem....

moja dziękować wam za sprowadzenie mnie na ziemie.....

PS

czy WSK bedzie dobrym motocyklem jako następny motór po hajce ????????? tzn. czy się nie zabije zaraz, jak ta bestia w winkle wchodzi bo zapomniałem, co ze spalaniem, a raczej co daje rade spalić, z ostrego winkla lepiej wychodzić na 2 czy na 3 biegu, i czy pasażer musi siedzieć czy może leżeć.....????? a może bez pasażera??????

przepraszam z góry za szydere ale czasem czytając ma się dość....

 

Nie wiem czy dobrze zrozumialem twoja odpowiedź,ale jesli tak to przeczytaj w opisie czym jeżdżę,trzeba troche luzu wprowadzić bo czasami mam wrazenie ze wśrod motocyklistów jest mało humoru :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumialem twoja odpowiedź,ale jesli tak to przeczytaj w opisie czym jeżdżę,trzeba troche luzu wprowadzić bo czasami mam wrazenie ze wśrod motocyklistów jest mało humoru :biggrin:

to żle zrozumiałeś ;) właśnie o ten luzik mi chodziło :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kamień spadł mi z serca,wiec jak co to luzujemy dalej hahaha - a tak a propo WSK ,to kiedyś jak kupiłem B12 to pożyczyłem od kolegi tablice rej. właśnie od jego WSK i zrobiłem niezły próbny przelot,później się śmialiśmy ze jak by mnie strzelili chłopaki na suszarkę to wyszło by, że to była najszybsza WSK w Polsce hahahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kamień spadł mi z serca,wiec jak co to luzujemy dalej hahaha - a tak a propo WSK ,to kiedyś jak kupiłem B12 to pożyczyłem od kolegi tablice rej. właśnie od jego WSK i zrobiłem niezły próbny przelot,później się śmialiśmy ze jak by mnie strzelili chłopaki na suszarkę to wyszło by, że to była najszybsza WSK w Polsce hahahahhaha

 

hahaha leze :D :icon_mrgreen: wlasnie tego luzu tu troche brakuje. Wiec ludzie- wrzucamy na jalowego. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźne chłopaki na sokołach wędrownych :bigrazz:

nawet bardzo lużne ;) :cool:

jazda hajką to pikuś przy jeżdzie moją rozebraną osą.... to jest dopiero jazda :icon_mrgreen:

PS

zima daje nam w dekiel nieżle..... :icon_evil:

 

a w ramach luziku proponuje wszystkim motór

http://video.i123.pl/filmy/4515/Motor_Film...ski_z_2005_roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty ogladałes?? nie szkoda ci bylo czasu?? wiesz ile filmikow na youtubie mogles przeleciec z kategorii 300km/h

 

Ja to tylko to zapodaje albo gołst rajdera

 

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty ogladałes?? nie szkoda ci bylo czasu?? wiesz ile filmikow na youtubie mogles przeleciec z kategorii 300km/h

 

Ja to tylko to zapodaje albo gołst rajdera

Eee tam. Czysta na godzinę to żaden wyczyn. Czysta czoperem to jest wyczyn! Tutaj sie mozesz sprobowac :D

http://poszkole.pl/gry.php?co2=play&idm=107983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj pierwszy raz od zeszłego roku wchodzę na allegro zobaczyć jak tam ceny Hayabusy k8/k9. SZOK. Prawie 60 000 zł? A już po 38 000 PLN były... Dolar/euro/kryzys itp... no ale żeby 60 000...

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz od zeszłego roku wchodzę na allegro zobaczyć jak tam ceny Hayabusy k8/k9. SZOK. Prawie 60 000 zł? A już po 38 000 PLN były... Dolar/euro/kryzys itp... no ale żeby 60 000...

 

 

no były po 38 zgadza sie ale dular po 2 zeta był , ale ja widze po 53 tys a nie 60 a to chyba róznica :icon_biggrin: tak czy siak walicha hajsu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po 2 zeta, bo pod koniec roku dalej były takie ceny hayabus, a teraz 58704PLN z oficjalnej sieci dealerskiej.

 

////EDIT

Na stronie suzuki jest napisane 54 900PLN

 

 

ale jest coś takiego jak zapasy magazynowe kolego , kupiony towar po innym kursie , nieważne , cokolwiek '

mieli na stanie trochę moto kupionych po innym kursie i było po 38 a teraz się ze*rało i jest po 53.500 ..... trza było kupować :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Dark Warrior

Co do tematu- Ciekawe,ile osob odradza kupno powiedzmy wiekszego,lepszego motocykla z zazdrosci,a nie dla dobra kupujacej osoby. Oczywiscie nie wytykam tu zadnych osob,ale chodzi mi generalnie jak jest w zyciu. Kowalski odradza Pazdziochowi,niech nie kupuje tego motoru bo to jest ZUO,a tak naprawde to zal go w dupe sciska,ze Kowalski bedzie mial lepsza maszyne od niego,no i co ludzie powiedza. Qurim cos o tym wspominal w innym temacie. Zgadzam sie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...