Skocz do zawartości

GSX 1300R na drugie moto


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia jak ten ktos dostaje baty po miescie na hayce ...

Odpowiedź jest banalnie prosta... albo Yuby jest taki debeściak, albo kolo od hajki to ci*a :D

 

 

 

Albo jedno i drugie :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie realne,przeciez nie udowodnisz ile km w zyciu zrobiles :D Ale z tym wiekiem to bez przesady. Ja w przyszlosci jak zdabede wiecej prakyki mam zamiar sobie sprawic hayke,ale nie dla tego,ze ma tyle mocy i leci spokojnie ponad 300km/h tylko dlatego,ze lubie duze sprzety,jest piekna,lubie podrozowac i mam slabosc do niej. Zaden motor mi sie nie podoba tak jak hayabusa.

 

Ale przeciez ja nikomu nie chce udowadniac, ile zrobilem km :banghead:

To jest "informacja" tylko dla mnie. I istotna tylko wtedy, jak sie bede chcial przesiasc na cos mocnego. Jak czasem slysze opinie typu "zrobilem juz 1500km na 125tce i kupuje FireBlade!!", to mnie po prostu trafia.

Mi sie Haya tez podoba ;) Naprawde super. Moze sobie kiedys kupie, jak pojezdze troche na mocniejszych sprzetach..?

 

w końcu madrze gadasz panie Mate :notworthy: może komuś się strasznie podoba to moto mimo że

nie ma nakręcone milionów kilometrów , może ktoś lubi podróże , może jest wygodne itd itd itp a pan Jełop z poprzedniego postu bo tak się chyba wymawia tego nick-a ...... no cóż ....każdy człowiek ma oganiczona zdolność percepcji jeden mniej drugi wiecęj..... więc polecam simsona może nie przerośnie cię i będziesz zadowolony że przejedziesz na pełnym gazie przez miasto bez hamowania i wtedy napiszesz wykorzystuje moto w 100 % mogę się przesiaść na coś szybszego ......

 

Juz wertuje ogloszenia w poszukiwaniu Simsona!

A tak na powaznie - ile km rocznie jezdzisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busa to jedyny obecnie produkowany motocykl, który mi odpowiada w stu procetach (w dodatku baaardzo bardzo podoba z wyglądu). Nowe super sporty itp to nie to :). Moto o zacięciu sportowym, duże, wygodne i maksymalnie zabudowane - ideał. Czyli jak dla wielu tutaj osób, busa to wymarzony moto. Tylko że kupuąc busę w miarę wcześnie, traci się te niezapomniane chwile związane z przesiadkami na kolejne motocykle :). Jakbym miał kasę na nowy (salonowy) motocykl to następcą obecnego moto była by właśnie hayabusa, jeśli tyle kasy by nie było to pewnie kupiłbym fireblade 954 (imo ostati prawdziwy fajer) albo 1000 (bo nowsza konstrukcja, ale kocham i tak 954 :)), a busę dopiero jak kiedyś będzie odłożona kasa na nówkę.

 

Osób które chcą na pierwszy motocykl busę jest mi chyba szkoda. Zazwyczaj zwyczajnie nie mają pojęcia o mocy jaką dysponują motocykle, a że podoba im się busa to chcą ją od razu. Na początku nawet GS500 robi wrażenie i wydaje się mocny ale wiele osób sobie sprawy nie zdaje - kumpel nie chciał GS na pierwszy moto - przejechał się nim i teraz będzie jeździł drugi sezon tym motocyklem i jest zadowoloy że od niego zaczął. Na stacji benzynowej podleciał do mnie kiedyś pracownik (na moto byłem) i zaczęła się gadka o motocyklach. Okazało się, że koleś nigdy nie jeździł, ale jego marzeniem jest kupić hayabusę(i przewieźć na niej swoją dziewczynę) i pracuje na tej stacji właśnie po to żeby na haye odłożyć... Starałem się mu przemówić do rozsądku ale nie wiem jak mu się sprawy potoczyły. Co innego mieć pojęcie o mocy, jeździć na czymś wcześniej i dokonywać świadomego wyboru, a co innego kupować motocykl nie mając pojęcia o tym jak bardzo mocny jest (i nie chodzi mi tutaj konkretnie o hayabusę, może być i jakaś 600)

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria ale brales pod uwage np. kwestie wygody jazdy, spalanie, jakość wykonania itp???

 

Dla czego wybralem ten motocykl?? a no wlasnie dla tego ze jest wygodny, stosunkowo niewiele pali, nie męczy się w dalszej trasie przy większej prędkości, calkiem niezle chroni przed wiatrem, można ją calkiem sporo opakować i we dwoje gdzies dalej pojechac. przy tym jest w miare bezawaryjny. to były głowne kryteria ktore spowodowały ze wybralem ten motocykl. drugi jaki bralem pod uwage to xx dokladnei z tych samoych powodów.

 

nie jezdze 300 na godzine, nie jezdze od swiatel do swiateł, ani pod dysko. za to jezdze 140-180 (zadko szybciej) wkrecam do 7000RPM, nie chodze na kolanie a do zamkniecia gumy mam jakies 0,5cm jak nie lepiej. Objechał mnie chlop na BMW RT, i jakoś mnie nie wstyd.

 

Moze gosc kupil sobie hajke bo mu sie podoba i lubi sie polansowac?? jego sprawa jego wybór.

 

jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki

 

Bartb opacznie zrozumialeś mój post ,nikomu nie odradzam kupowania tego motorka ;) uważam tylko że przesiadka z mz ,jawy ,gs!! jest co najmniej szokujące i niewskazane dla MNIE osobiście .

Z tych samych (opisanych przez Ciebie) wybrałem CBre,jestem zadowolony ,każdy ma prawo wyboru na czym chce śmigać ,ma przeciez rozum i powinien z niego korzystać ;) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czy B-King :biggrin:

 

 

A jedno i drugie ;) :D

 

a na serio to b king mi sie podoba a zioma od VTRy nie widziałem :)

 

 

 

 

 

 

Ciekawa teoria ale brales pod uwage np. kwestie wygody jazdy, spalanie, jakość wykonania itp???

 

Dla czego wybralem ten motocykl?? a no wlasnie dla tego ze jest wygodny, stosunkowo niewiele pali, nie męczy się w dalszej trasie przy większej prędkości, calkiem niezle chroni przed wiatrem, można ją calkiem sporo opakować i we dwoje gdzies dalej pojechac. przy tym jest w miare bezawaryjny. to były głowne kryteria ktore spowodowały ze wybralem ten motocykl. drugi jaki bralem pod uwage to xx dokladnei z tych samoych powodów.

 

nie jezdze 300 na godzine, nie jezdze od swiatel do swiateł, ani pod dysko. za to jezdze 140-180 (zadko szybciej) wkrecam do 7000RPM, nie chodze na kolanie a do zamkniecia gumy mam jakies 0,5cm jak nie lepiej. Objechał mnie chlop na BMW RT, i jakoś mnie nie wstyd.

 

Moze gosc kupil sobie hajke bo mu sie podoba i lubi sie polansowac?? jego sprawa jego wybór.

 

jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki

 

Bartb opacznie zrozumialeś mój post ,nikomu nie odradzam kupowania tego motorka ;) uważam tylko że przesiadka z mz ,jawy ,gs!! jest co najmniej szokujące i niewskazane dla MNIE osobiście .

Z tych samych (opisanych przez Ciebie) wybrałem CBre,jestem zadowolony ,każdy ma prawo wyboru na czym chce śmigać ,ma przeciez rozum i powinien z niego korzystać ;) .

 

 

no wlasnie, trzeba pamiętać do czego nam ten motocykl ma slużyć ale jedno jest pewne, hayabusa na poczatek to bardzo kiepska decyzja i może nam ostro zaburzyć wizerunek tego typu motocykla.

 

A co do jazdy po miescie to faktycznie motocyklem sie srednio manewruje min. ze wzgledu na dłuzszy rozstaw osi

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wątek.... nawet się nieżle uśmiałem momentami....

dziękuje co poniektórym za niezłe odkrycia rodem z youtube....

najciekawsze odkrycie to to że motocykle typu haja, zx12, xx, duży zzr, to takie se spokojne moto...

wychodzi na to że jestem pierdoła nie motocyklista.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiedziałes o tym?przecież haya to taka tylko troche inna WSK-a hahahahahahha

no przyznam się szczerze że nie wiedziałem....

moja dziękować wam za sprowadzenie mnie na ziemie.....

PS

czy WSK bedzie dobrym motocyklem jako następny motór po hajce ????????? tzn. czy się nie zabije zaraz, jak ta bestia w winkle wchodzi bo zapomniałem, co ze spalaniem, a raczej co daje rade spalić, z ostrego winkla lepiej wychodzić na 2 czy na 3 biegu, i czy pasażer musi siedzieć czy może leżeć.....????? a może bez pasażera??????

przepraszam z góry za szydere ale czasem czytając ma się dość....

Edytowane przez jacek_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie B-King,Yubego nie widziałem wiec nie bede się wypowiadał :D

Ojjjj żałuj... o ustach Yubiego, to na forum już legendy krążą :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria ale brales pod uwage np. kwestie wygody jazdy, spalanie, jakość wykonania itp???

Ja? Spalanie to właśie jedna z rzeczy, które jeszcze bardziej mi mówi "kupuj buse" :). Czy wygodna czy nie to póki co mogę wiedzieć tylko z opinii innych osób, w tym roku pewnie wezmę busę na jakąś jazdę testową, ale pewnie tylko mnie to utwierdzi w przekonaniu, żę to świetna maszyna.

 

Zależy mi na sprzęcie, który wytrzyma spory przebieg i będzie się nadawał zarówno do dalszych wypadów jak i do codziennej jazdy. Jedynie jeszcze mam nadzieję, że Honda zaprezentuje jakiś odpowiednik hayabusy, bo XX już nie produkują (poza tym on i tak nie przypadł mi do gustu), ale hayabusa ma w sobie "to coś" więc honda nie będzie miała lekko żebym zmienił zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hondy to były juz bardzo glosne słuchy na temat VFR że w końcu stanie się męskim motocyklem sportowo turystycznym o mocy ponad 150 koni i elastycznym litrowym V4. niestety szlag trafil cały temat przez niby kryzys. Czyli na następcę XXa jeszcze troche poczekamy, niestety :(

 

Reasumując temat hayabusa jest dużym mocnym motocyklem zdecydowanie nie nadajacym sie na pierwszy motocykl. jakies doswiadczenie trzeba miec. spalanie utrzymuje się na bardzo niskim poziomie a komfort jazdy jest na tyle wysoki ze nadaje się na dłuższe trasy.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...