Skocz do zawartości

GSX 1300R na drugie moto


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze zaczynaj zdanie z dużej litery, używaj polskich znaków. Oswój się z interpunkcją i przeczytaj ponownie tekst, ze względu na ogrom literówek następnie używając funkcji Edytuj skrzętnie poprawk tekst.

Lekcje proponuje samemu odrobić, te z języka polskiego także.

 

Mój poprzedni post to była irona względem kolegi rottweiler, a że nie poszło Ci w pracy, albo w domu wieczorem to nie musisz sie tutaj żalić nikomu.

Nie wiem skąd wysuwasz wnioski nt. skuterów. Nie mam takiego, może zmień dostawce...

Przedewszystkim czytaj posty ze zrozumieniem i nie doszukuj się złego.

 

Najpierw skończ gimnazjum a dopiero mnie pouczaj. mleko ci pod nosem wisi tak wiec daruj sobie tego typu texty.

 

Kur**a dzieci neostrady

 

Czytam wypowiedzi panów z k7 i k8(którzy twierdza że haya to dobry motocykl dla początkującego motocykilsty) między nogami i zastanawia mnie tylko jedno ....na ile jesteście w stanie wykorzystać ten motocykl ?Nie chodzi mi tu o 'pałowanie" od światel do świateł tylko sprawne przemieszczanie sie po mieście między puszkami i pokonywanie zakrętów.

Kupujecie takie sprzęty wasza sprawa ale przesiadanie sie na Haye z jawy 350 lub mz,tudzież gs 500 lub xj600 to już DLA MNIE osobiście czyste lanserstwo.

Przejeżdziłem " z nogami do przodu" kilka sezonów "(virago 535 jeden sezon i Vn1500 cztery sezony ) i na początku poprzedniego sezonu zapadla decyzja kupna właśnie szybkiego turystyka ,litra lub powyżej .

Bralem pod uwage kilka motocykli (FJR ,XX ,Haya,Cbr 1000,ZZr,Vtr),nie śmigalem (testowo) tylko na FJR a mialem okazje sie przejechać wszystkimi w/w w tym również Hayą i doszededlem do wniosku że tylko do niej moje umiejętności są po prostu niewystarczające i po co mi motocykl na ktorym będe wykorzystywal 40% jego potencjału.Kupiłem więć CBR1000F ,nakulalem nią w poprzednim sezonie 25kk ucząć się jazdy na tego typu sprzęcie .Poznawałem możliwości tego motocykla (przyspieszenie ,zwrotność ,mozliwości trakcyjne w zakrętach ,mobilność itp).Uczyłem się od ludzi którzy jeżdzili na CBR600 ,B12,XX ( :notworthy: ) ;) ale moje umiejętności (mimo litra między nogami :wink: ) były baaaaaaaardzo nikłe w porównaniu do nich .Sporo nerwów,strachu i potu kosztowala mnie ta nauka ale nadal twierdze że do K8 ( moje marzenie :bigrazz: ) nie doroslem w sensie swoich umiejętności.

Na prostej każdy może "odkręcić ,schody zaczynają się w zatłoczonym mieście i na winklach gdy wychodząc na "3' za bardzo odkręcisz i .........gleba bo przeceniłeś możlwiości SWOJE nie motocykla ;) a wyjebal Cie "kolo" na cbr600 i "ego' ucierpiało ;)

Reasumując temat, zakup Hayabusy po dwoch sezonach jazdy na motocyklach typy gs lub xj i innych podobnych może byc dość kosztowne ;) natomiast gdy ktoś śmigał na F3 ,F4 Vfr 800 ,XX dwa ,trzy sezony to będzie raczej dobry wybór dający bardzo dużo radości i adrenaliny z jazdy .

Może sie tez okazać że ja po prostu nie mam predyspozycji do jazdy na tak mocnym sprzęcie (haya) a ktoś po prostu szybciej ją "ogarnie" ale wole się wstydzić że ktos mnie wyjebał ma winklu f4 gdy ja jadę dualem niz hayabusą ;) .Pzdr.

 

Ciekawa teoria ale brales pod uwage np. kwestie wygody jazdy, spalanie, jakość wykonania itp???

 

Dla czego wybralem ten motocykl?? a no wlasnie dla tego ze jest wygodny, stosunkowo niewiele pali, nie męczy się w dalszej trasie przy większej prędkości, calkiem niezle chroni przed wiatrem, można ją calkiem sporo opakować i we dwoje gdzies dalej pojechac. przy tym jest w miare bezawaryjny. to były głowne kryteria ktore spowodowały ze wybralem ten motocykl. drugi jaki bralem pod uwage to xx dokladnei z tych samoych powodów.

 

nie jezdze 300 na godzine, nie jezdze od swiatel do swiateł, ani pod dysko. za to jezdze 140-180 (zadko szybciej) wkrecam do 7000RPM, nie chodze na kolanie a do zamkniecia gumy mam jakies 0,5cm jak nie lepiej. Objechał mnie chlop na BMW RT, i jakoś mnie nie wstyd.

 

Moze gosc kupil sobie hajke bo mu sie podoba i lubi sie polansowac?? jego sprawa jego wybór.

 

jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu "dres na moto"- każdy robi co chce... wolny kraj do chu*a pana- no nie?!

 

:P

 

 

no też właśnie, wolny kraj.

 

To ze wielu nabija sie z kolesi w E36 na czarnej szybie to nie znaczy ze ich nie bedzie i nie bedzie im sie wydawało za są super.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hajke kupiłem dlatego że od 10lat o niej mażyłem, zakochałem sie w niej od pierwszego wejrzenia i wiedziałem że kiedyś bede ją dosiadał,

druga sprawa to, że chciałem poczuć prędkość powyżej 300km/h,

i to akurat niechcący mi sie udało w nocy nie było dużego natężenia ruchu, coprawda tylko 305km/h, ale nie nastawiałem sie na to, celem było doprowadzenie kogoś do centrum wrocka z autostarady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hajke kupiłem dlatego że od 10lat o niej mażyłem, zakochałem sie w niej od pierwszego wejrzenia i wiedziałem że kiedyś bede ją dosiadał,

druga sprawa to, że chciałem poczuć prędkość powyżej 300km/h,

i to akurat niechcący mi sie udało w nocy nie było dużego natężenia ruchu, coprawda tylko 305km/h, ale nie nastawiałem sie na to, celem było doprowadzenie kogoś do centrum wrocka z autostarady

 

Szacuneczek za odwage. Ale nie za fajnie jest sie dowiedziec,ze motor na ktory Cie stac i o ktorym sie marzylo nie jest dla Ciebie :( :/

 

Tutaj przyklad co busa potrafi jak sie za bardzo odkreci. W sumie to jeszcze nic,ale gosc chyba zaliczyl szlifa na koniec.

Edytowane przez Mate'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rottweiler, jedno mi w Tobie nie pasuje... pozujesz na spoko kolesia, nawet chyba na twardziela (nick, busa, wywody o tym, że lubisz dzidować po prostej, że poznałeś jak smakuje 305kaemów), ale kurna pojęcie o moto masz takie, że idzie Cię zdemaskować po pierwszych postach (to nawet ja chyba takich blamaży nie popełniałem), a co lepsze... w profilu w miejscu gdzie podaje się linę do własnej www, co podajesz...

 

 

 

...link do profilu na naszej-klasie, no jak dla mnie mega pompa :P

 

Sorry :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zrozumiem gosci, ktorzy sobie kupuja litry czy busy, a przy tym zle jezdza..

na buse wsiade dopiero wtedy, kiedy zaczne sadzic, ze jestem normalny (za jakies 20 lat) oraz jak bede mial na moto zrobione troche wiecej km niz teraz..

no i dalbym jakies ograniczenia - zakaz siadania na litry czy busy dla ludzi ponizej 30 roku zycia i majacych nalatane mniej niz np 150000km.. ha!! :buttrock:

 

PS: zebyscie sobie nie mysleli - moje moto ma 40 koni i NIE JESTEM w stanie ich wykorzystac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zrozumiem gosci, ktorzy sobie kupuja litry czy busy, a przy tym zle jezdza..

na buse wsiade dopiero wtedy, kiedy zaczne sadzic, ze jestem normalny (za jakies 20 lat) oraz jak bede mial na moto zrobione troche wiecej km niz teraz..

no i dalbym jakies ograniczenia - zakaz siadania na litry czy busy dla ludzi ponizej 30 roku zycia i majacych nalatane mniej niz np 150000km.. ha!! :buttrock:

 

PS: zebyscie sobie nie mysleli - moje moto ma 40 koni i NIE JESTEM w stanie ich wykorzystac..

 

Nie realne,przeciez nie udowodnisz ile km w zyciu zrobiles :D Ale z tym wiekiem to bez przesady. Ja w przyszlosci jak zdabede wiecej prakyki mam zamiar sobie sprawic hayke,ale nie dla tego,ze ma tyle mocy i leci spokojnie ponad 300km/h tylko dlatego,ze lubie duze sprzety,jest piekna,lubie podrozowac i mam slabosc do niej. Zaden motor mi sie nie podoba tak jak hayabusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie realne,przeciez nie udowodnisz ile km w zyciu zrobiles :D Ale z tym wiekiem to bez przesady. Ja w przyszlosci jak zdabede wiecej prakyki mam zamiar sobie sprawic hayke,ale nie dla tego,ze ma tyle mocy i leci spokojnie ponad 300km/h tylko dlatego,ze lubie duze sprzety,jest piekna,lubie podrozowac i mam slabosc do niej. Zaden motor mi sie nie podoba tak jak hayabusa.

 

w końcu madrze gadasz panie Mate :notworthy: może komuś się strasznie podoba to moto mimo że

nie ma nakręcone milionów kilometrów , może ktoś lubi podróże , może jest wygodne itd itd itp a pan Jełop z poprzedniego postu bo tak się chyba wymawia tego nick-a ...... no cóż ....każdy człowiek ma oganiczona zdolność percepcji jeden mniej drugi wiecęj..... więc polecam simsona może nie przerośnie cię i będziesz zadowolony że przejedziesz na pełnym gazie przez miasto bez hamowania i wtedy napiszesz wykorzystuje moto w 100 % mogę się przesiaść na coś szybszego ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Mario46 ;) co z tego,ze to jeden z najszybszych motorow na swiecie. Wazne zeby miec respekt do niego. Jesli komus zalezy na zyciu (rodzina,przyszlosc etc) to nie bedzie szalal przeciez tylko cieszyl sie,ze ma wlasnie TEN motor,ktory spelnia wszystkie wymagania kierowcy. Racja,tez trzeba miec troche praktyki,ale napewno z czasem stopniowo da sie wyczuc tego monstera,bez przejechanych 5356234235346 km.

Edytowane przez Mate'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...