Skocz do zawartości

Problemy po kolizij .


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak to bywa jak człowiek żałuje drugiego . Następnym razem na pewno zgłoszę kolizję na policję i nie będę wysłuchiwał błagań . :crossy:

dokładnie tak. Ojciec miał podobną sytuację - babka go walnęła, napisała oświadczenie, potem próbowała się wycofać. W końcu zgodziła się łaskawie potwierdzić swoje oświadczenie u ubezpieczyciela (wymagał tego!!- to chyba była Warta) - ojciec zawoził ją tam autem, a i tak 3 razy zmieniała termin. Po tej sytuacji stwierdziłem: wezwanie policji po kolizji to podstawa. Kto ma miękie serce, ten ma twardą dupę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mojej współlokatorce wjechał w bok facet na osiedlowej uliczce, nie dość że miał ją z prawej to jeszcze był znak ustąp pierwszeństwa. Niby sprawa jasna jak słońce, ale jak w głosie usłyszałem lekkie wątpliwości co do winnego to od razu policja została wezwana ;)

 

tak na marginesie pani policjantka dyżurna zaczęła mnie pouczać że mogą spisać oświadczenie, i dopiero jak 3x poprosiłem o przyjazd policji łaskawie to uczyniła... dziwny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj stało się święto dostałem z ubezpieczalni zawiadomienie o wypłacie odszkodowania :buttrock: kobieta chyba wymiękła . Polak mądry po szkodzie I PRZED I PO GŁUPI . :eek: ALE GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE :notworthy: Panowie niech ta lekcja będzie dla nas wszystkich nauczką , nie popełniajmy takich błędów z braku czasu . Bo potem stracimy go dużo więcej i ile nerwów :icon_twisted: Dziękuje za pomoc i zainteresowanie problemem . :clap: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj stało się święto dostałem z ubezpieczalni zawiadomienie o wypłacie odszkodowania :buttrock: kobieta chyba wymiękła . Polak mądry po szkodzie I PRZED I PO GŁUPI . :eek: ALE GŁUPI MA ZAWSZE SZCZĘŚCIE :notworthy: Panowie niech ta lekcja będzie dla nas wszystkich nauczką , nie popełniajmy takich błędów z braku czasu . Bo potem stracimy go dużo więcej i ile nerwów :icon_twisted: Dziękuje za pomoc i zainteresowanie problemem . :clap: :notworthy:

 

tak jeszcze w tym temacie - warto wzywać Policję, natomiast należy zdecydowanie ignorować i nie dopuszczać do dyskusji z osobami niezaangażowanymi w zdarzenie (mężem, ojcem itp.). Z reguły powoduje to co najmniej niepotrzebne nerwy i zamieszanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mąż owej pani liczył pewnie na łatwe poddanie się i na to, że usuniesz szkodę z własnego AC. Nie ma bata żeby takiej sprawy nie wygrać, ale jak sprawca zmieni oświadczenie to może to zabrać kupę czasu i nerwów. Swoją drogą to popatrzcie jacy ludzie są. Baba ewidentnie wie, że to jej wina a próbuje się wymigać. Oby jak najmniej takich ludzi spotykać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dokumentowanie kolizji ma sens . Polak po szkodzie mądry . Według mnie i przed szkodą i po szkodzie jest głupi . Lepiej panowie wzywać policję , wiadomo że to strata czasu bo zawsze jadą ze dwie godziny , ale w porównaniu z tym co mnie czeka to naprawdę czasami lepiej zainwestować w poczekajkę . :evil:

 

Niedawno w radiu słyszałem "UWAŻAJ ZANIM WEZWIESZ POLICJE MOŻESZ ZA TO DOSTAĆ MANDAT" chodzi o to ze takie przypadki jak właśnie kolega ma to są drobne kolizje w których policja nie powinna się pojawić,ze jeśli policjant który przyjedzie na miejsce i stwierdzi ze nie potrzebnie został wezwany możesz dostać mandat.Tak usłyszałem w radiu jadać do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w radiu słyszałem "UWAŻAJ ZANIM WEZWIESZ POLICJE MOŻESZ ZA TO DOSTAĆ MANDAT" chodzi o to ze takie przypadki jak właśnie kolega ma to są drobne kolizje w których policja nie powinna się pojawić,ze jeśli policjant który przyjedzie na miejsce i stwierdzi ze nie potrzebnie został wezwany możesz dostać mandat.Tak usłyszałem w radiu jadać do pracy.

 

zawsze możesz powiedzieć, że miałeś wątpliwości co do trzeźwości sprawcy, i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...