Skocz do zawartości

jawa250 reaktywacja


rafciojawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Iskra jest. Żadnych oznak życia. Jak ją dostałem to też tak było - iskra git a nie pali. Na moje oko to te platynki ze 2 razy się otwierają podczas 1 obrotu. Zbyt długo w niej nie grzebałem. Chwilkę poustawiałem, spróbowałem palić i nic. Nie mam już chęci brandzlować się z nią. Wisi na allegro. :biggrin:

http://www.allegro.pl/item576907534_jawa_1...dna_zobacz.html

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię ze nie, tylko myślę ze tu tan motor jest innej bajki :bigrazz: a przede wszystkim chodzi mi o część które mi nie pasują !!! Wersje Ogara był malowane na szaro ale pierwsze egzemplarze nie mogę powiedzieć jak się ma ostatnie lata produkcji !!!

Licznik ma przestawiony , na linki niema obudowy , pokrowiec nowy , kranik z tej epoki , amperomierz :icon_question: , bak jak ma w kółeczku CZ to nie ten bak !!!Błotnik przedni powinien mieć uchwyty na rejestracje !!!A njalepiej jak bym wiedział numery ramy i silnika !!!! :bigrazz:

Pozdrawiam

 

P.s Paolo powinien coś napisać przecież dobrze zna temat :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hello jawosze, nabyłem jawe 175 bez stojanu ma ktos na zbyciu???

 

Juz mam, tylko jak to teraz podłaczyc???

...mogłes pisac na gg - mam trzy stojany do Jawy 353/356 (ostatnio kupiłem troszkę gratów);

A schemat podłączeń nie jest skomplikowany - tu znajdziesz potrzebne informacje - http://www.breinride.home.pl/moto/wws/inde...tyelektJAWA.htm

(pamiętaj, że te sprzęty mają "plus na masie");

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem ze masz zjawe:)no juz jakis załatwiłem, tylko pytanie czy one sie róznia tymi od C.z 175?Bo wiem ze sa róznice w budowie i silniku, wiec jak dostane od c.z? to co?

Jeśli mówimy o Jawie 356 i CZ typ 450 (na pierwszy rzut oka różni się tym, że ma jeden tłumik prowadzony z lewej strony motocykla) to prądnice nie róznią się praktycznie niczym - od 353 też jest taka sama (mam tu na myśli tą prądnicę z wbudowanym regulatorem napięcia).

Jeśli chciałbyś założyć nowszą prądnicę (od nowszej CZ - typ 487) to również da się to zrobić, ale wtedy trzeba ją lekko inaczej podpiąć i zastosować dodatkowy regler;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...