Skocz do zawartości

Budowa customa


Gość psioter5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli dla was motocykl jest tylko pojazdem do przewozu to gratuluje :clap: dla mnie motocykl to coś o wiele wiele więcej niż tylko maszyna. Do wożenia ludzi to służy autosan, towarów tiron zwierząt coś jeszcze innego ale mnie motocykl to maszyna która ma wyglądać i dawać te uczucie że gdy jedziesz przez miasto ludziom opada kopara z zazdrości bo nie mogą sobie czegoś takiego kupić bo to sam zrobiłeś ani nie zrobią bo nie potrafią. TO JEST WŁAŚNIE DLA MNIE MOTOCYKL a jeśli chcecie ,,funkcjonalny i praktyczny,, to polecam goldwinga lub m72 z koszem to i sobie owe zwierzęta przewieziecie z tego A do B, bo moim zdaniem ten odcinek od A do B musi być przejechany z klasą!!!! :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie motocykl to maszyna która ma wyglądać i dawać te uczucie że gdy jedziesz przez miasto ludziom opada kopara z zazdrości bo nie mogą sobie czegoś takiego kupić bo to sam zrobiłeś ani nie zrobią bo nie potrafią. TO JEST WŁAŚNIE DLA MNIE MOTOCYKL

Aaaaa... czyli lans ponad wszystko? :P

No to ja Tobie też gratuluję :clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jeździć z klasą to musisz mieć pojazd z klasą czyli Rolls Royce Phantom, jakiś Bentley itp. A nie sraka zwana Junak. Oczywiście każdy rolnik na wsi da się nabrać że to jest super drogi Hajmej-Czapitson.

 

Motocykl to zabawka dla dużych dzieci. Jak jesteś zainteresowany to mam na sprzedaż Bentley R z 1954 roku, do remontu za 58 tys PLN. :biggrin: Odbiór w UK na własny koszt. Lub Bentley Eight za 8k bez atrapy chłodnicy lub za 14k PLN z atrapą. Do niewielkiej naprawy i odświeżenia. To są pojazdy z klasą. :banghead:

 

 

Jeśli sie nie mylę to to forum powstało żeby pomóc koledze w spełnieniu jego marzeń tzn budowy motocykla a oprócz paru sensownych odpowiedzi widze tysiące tematów całkowicie nie zwiazanych z "budową customa"

 

 

No jak nie? Przecież każdy post mówi o budowie agro-pasztetu do lansu na okolicznych wioskach i pod remizą. Nie zapomnij włożyć trochę słomy w opony tak żeby trochę wystawało bo inaczej to nie będzie kÓstom. Założę się że jak już wyjedziesz tym sprzętem to na pewno wyrwiesz niejedną szczerbatą laskę z disco. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie? Przecież każdy post mówi o budowie agro-pasztetu do lansu na okolicznych wioskach i pod remizą. Nie zapomnij włożyć trochę słomy w opony tak żeby trochę wystawało bo inaczej to nie będzie kÓstom. Założę się że jak już wyjedziesz tym sprzętem to na pewno wyrwiesz niejedną szczerbatą laskę z disco. buttrock.gif

 

Normalnie Powalają mnie goście i teksty na tym forum jak nie czepiają sie motocykla zbudowanego z "Klocków lego" to nie odpowiada im motocykle budowane przez swoich wizjonerów czekają tylko na jakiś "haczek"i juz z grubej rury w gościa.Jak bedzie chciał to moze sie nawet żenić z tą szczerbatą laskę z disco(znam dobrego organiste to mu nawet ładnie zagra)co komus do tego.Ale jakby to było gdyba polaczek nie dodał swoich 2 groszy do tematu jeszcze żeby te dwa grosze miały chociaz troszke sensu ale co jak sie bierze przyklad z głowy państwa to jestesmy z nimi (Śłyszałem ich to byli rosjanie) B.K. "JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitner, z całym szacunkiem, ale spójrz na pierwszy post... gość niby wychodzi z pytaniem, ale pomimo tego, że wielu bardziej doświadczonych odradziło budowanie kÓstoma poczynając od ramy, to On i tak po 7-miu stronach tematu wciąż się zapiera, że zacznie własnie od tego etapu... sorry, ale jak jest uparty to mógł nie zaczynać wcale tego tematu tylko wziąć się za to co uważa za słuszne.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mam głęboko w dupie te wasze docinki a panu od wieś-roysroysa dziękuje niech go sprzeda na złom razem z tą atrapą może wyjdą dobre żyletki. Piszecie mi te idiotyczne teksty bo nie macie co robić? może pojedźcie sobie na to dyskotekę ze szczerbatymi laskami bo chyba głodnemu chleb na myśli. NARTA PANOWIE ,,DOŚWIADCZENI,, ja proszę tylko o szczere i przydatne rady a jak będę chciał, czegoś takiego posłuchać to obejrzę sobie obrady sejmu!

 

A tak w ogóle lans to zajebista rzecz! Nie podoba się tylko tym co stoją na chodnikach z opuszczoną koparą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od Qurima? :D :D :D

 

A co do disco, to słyszałem, że najlepsze w Różanie i jest tam taki jeden wodzirej, ale...

 

 

 

 

 

 

 

...o tym to w następnej bajce ;)

 

 

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE

ŻAL DUPĘ ŚCISKA

 

Tak fajnie tylko że w Różanie nie ma dyskotek. Koleś wodzirej tak w ogóle to jest na weselach chyba że u was są na dyskotekach bo na te co ja chodzę to jest DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od początku śledzę ten temat i w końcu zdecydowałem się wyrazić swoje zdanie. Jestem w trakcie budowy customa na bazie VS 1400 i wiem co nie co o kosztach z tym związanych . Jeżeli czytam , że kolega kupił koła (sugerując się pierwszym postem z linkiem do wzorcowego motocykla) za 400 pln to ja z chęcią sam takie kupię. Zrobienie porządnych aluminiowych kół skręcanych (nie chromowanych jak na zdjęciu) to koszt ok 5000 - 6000 tyś, a gdzie reszta ..... Czytając cały wątek i śledząc kolejność wykonywanych prac śmiem twierdzić że wsztstko zaczęte jest od "dupy strony". Przecież wiadomo że punktem odniesienia jest zespół napędowy i układ jezdny , a nie robienie ramy nie wiedząc jaki ma się w niej znaleźć silnik. Czytając, iż cała budowa ma się zamknąć w 10000 a nawet w 20000 to pewien jestem że efekt nie będzie powalał na kolana. Z całym szacunkiem trzymam kciuki za Twoje customowe dzieło i jeżeli naprawdę okaże się zajebiste to schylę Tobie czoła :). Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnych prac. I może doczekamy się w końcu jakiś zdjęć , bo myślę że wszyscy z chęcią zobaczyliby jak idzie budowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle lans to zajebista rzecz! Nie podoba się tylko tym co stoją na chodnikach z opuszczoną koparą!

 

I tym co się znają na motocyklach. :biggrin: A tym co stoją na chodnikach to się raczej podoba skoro im szczęki opadają. Chyba że to ze śmiechu. :biggrin:

 

To nie żal, tylko te same zwieracze które są odpowiedzialne za popuszczanie w gacie ze śmiechu :D

 

:biggrin: :lalag:

 

Jestem w trakcie budowy customa na bazie VS 1400

 

W końcu porządny sprzęcior się pojawił w temacie. :biggrin: pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitner, z całym szacunkiem, ale spójrz na pierwszy post... gość niby wychodzi z pytaniem, ale pomimo tego, że wielu bardziej doświadczonych odradziło budowanie kÓstoma poczynając od ramy, to On i tak po 7-miu stronach tematu wciąż się zapiera, że zacznie własnie od tego etapu... sorry, ale jak jest uparty to mógł nie zaczynać wcale tego tematu tylko wziąć się za to co uważa za słuszne

 

Masz kolego absolutna racje sam odradzałem mu budowę motocykla od ramy bo uwazam ze to zły pomysł jednakże jeśli chłopak sie uparł to i tak nic nie da sie zrobić i docinanie chłopakowi za każdym razem uważam za trochę idiotyczne jeśli ktoś nie chce lub nie ma zamiaru poradzic kogos to niech lepiej zachowa to dla siebie

 

Siekiera może pochwalisz się swoim motorkiem masz jakieś fotki?

 

psioter5 podałem ci kiedys linka do strony z silnikiem Intrudera 1400 moze zacznij od kupna tego masz jeszcze raz

 

http://moto.allegro.pl/item491229430_zesta...0_intruder.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie ma co fotografować , bo stoi sam silnik z ramą. Aktualnie czekam na odbiór kół (mają być w przyszłym tygodniu, ale znając życie to się przeciągnie:)) Jak juz dotrą to wstawię jakieś fotki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...