Skocz do zawartości

Składanie silnika


Mario_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kwestia estetyki i profesjonalizmu, złóż na dobry silikon na super odtłuszczone powierzchnie.

No tak. czerwony nie jest profesjonalny.... ale za to motocykl szybciej jeździ...

No weź nie pitol, tylko pisz jak jest - czyli - kwestia gustu..... i niczego więcej.

Zresztą - wg mnie kolor nie ma znaczenia, bo (przynajmniej ja) po każdym użyciu i złożeniu wypada naddatki z zewnątrz usunąć. I wtedy nic nie widać.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

.

Zresztą - wg mnie kolor nie ma znaczenia, bo (przynajmniej ja) po każdym użyciu i złożeniu wypada naddatki z zewnątrz usunąć. I wtedy nic nie widać.

 

No, nawet tego jak wyjdą gluty do środka :biggrin:

 

Kiedyś mi tak jeden szpenio poskładał, to przy następnej (między innymi będącej skutkiem) rozbiórce gluty wyjmowaliśmy z silnika... :icon_twisted:

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze mi powiedz że ilość i wielkość glutów zależy od koloru silikonu...

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Tyle.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia profesjonalizmu, bo widziałeś kiedyś silnik fabrycznie złożony na czerwony silikon?? bo ja nie. wg. mnie elementem profesjonalizmu jest zrobienie remontu tak by nie zostawić po tym śladów.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...