Skocz do zawartości

Co sądzicie o kombi Probiker PRX-4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kombi kosztuje nowe 199,- € za ta cene nie dostaniesz nic lepszego. Pytanie tylko czy zdzierzysz psychicznie, ze to Louis :biggrin:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w tytule co sądzicie o tym kombi

http://www.allegro.pl/item455460249_kombin..._cz_roz_52.html

cena kusząca, jak w porównaniu z tschulem?

Pozdrawiam

 

oglądałem, mierzyłem............ nie kupiłem

protectory które mają nie nadają sie na prędkości deskorolkowe a skóra, no cóż, co można uszyć i sprzedać za 700zł??

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w tytule co sądzicie o tym kombi

http://www.allegro.pl/item455460249_kombin..._cz_roz_52.html

cena kusząca, jak w porównaniu z tschulem?

Pozdrawiam

 

Jak mieszkasz w tych Błoniach koło Warszawy to w Markach, na Piłsudskiego masz ich salon, pewnie je mają, lukniesz osobiście.

 

A jak sie wybierasz to Niemiec to masz tam go o ponad stówkę taniej :)

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem, mierzyłem............ nie kupiłem

protectory które mają nie nadają sie na prędkości deskorolkowe a skóra, no cóż, co można uszyć i sprzedać za 700zł??

 

:biggrin:

 

Hmm to mnie teraz zdziwiłeś kolego! Jeżdżę w PRX2 i tam też protektory są miękkie :bigrazz: Wydawało mi się, że PRX4 to już wyższa półka. Cóż chyba cena zdradza trochę jakość...

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mnie teraz zdziwiłeś kolego! Jeżdżę w PRX2 i tam też protektory są miękkie :bigrazz: Wydawało mi się, że PRX4 to już wyższa półka. Cóż chyba cena zdradza trochę jakość...

 

 

seriówka

jak już ktoś chce kupić to kombi to radze kupić gdzie indziej protectory licencjonowane - kilka zł więcej ale większa pewność

 

pozdrowieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to Twój 1st kombi to nie kupuj zbyt dopasowanego do ciała bo później nie dasz rady na kolano zejść :/

 

Yyyy nie rozumiem. To ma kupić taki by był jak worek ziemniaków i wtedy się schodzi samo na kolano ? <mysli> ?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy nie rozumiem. To ma kupić taki by był jak worek ziemniaków i wtedy się schodzi samo na kolano ? <mysli> ?

właśnie też kminie i nie moge zrozumieć co autor miał na myśli, tak spasowany że nogi zgiąć nie można czy jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdże w probaikerze ale starszym modelu. Protektory mam sztywne i kupiłem w Lousie w Niemczech. W tym sezonie zaliczyłem w nim glebe i powiem, że cieszyłem się ze nie jechałem wtedy w tekstyliach, w których też czasami jeżdżę. Ochrona wystarczająca tylko na biodrach ochraniacze to pianki i sie przesuwają i czułem to jeszcze przez kolejny miesiąc:) Może to i Louis ale wydaje mi sie ze lepsze to niz jeansy no i cena bardzo rozsądna bo nie kazdy ma 3 tys. na Alpine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mnie teraz zdziwiłeś kolego! Jeżdżę w PRX2 i tam też protektory są miękkie :biggrin: Wydawało mi się, że PRX4 to już wyższa półka. Cóż chyba cena zdradza trochę jakość...

 

PRX 4 to model jubileuszowy, jego cena jest nizsza wlasnie ze wzgledu na 70 lecie firmy Louis. Jaka bedzie cena w przyszlym roku nie wiadomo.

 

 

seriówka

jak już ktoś chce kupić to kombi to radze kupić gdzie indziej protectory licencjonowane - kilka zł więcej ale większa pewność

 

Protektory maja swoja norme ktora musza spelnic. mozna by tylko podyskutowac ktore w jakich warunkach upadku beda lepiej tlumic uderzenie ewentualnie efekt skutkow.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w moto-akcesoriach. Z ciekawości oblookałem tego kombiaka. Protektory nie nadają się do jazdy na rowerze - są tak miękkie. Skóra jak skóra za 700zł nie mozna wymagać cudów, ale protektory do wymiany zaraz po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...