Skocz do zawartości

Byla sobie Cebra


Dexio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

domnie wasze argumenty absolutnie nie trafiają!

jechałem ze szwagrem w te wakacje nad morzem-ja na jego starym K2600 on na nowo nabytym ZX-10R-w drodze powrotnej zamieniliśmy sie i po 20 km miałem naprawde dość-mówie stary dasz mi pojezdzic jak dotrzemy na miejsce bo teraz poprostu sie boje tej maszyny-nogi miałem miekkie-pojecie narwistości 600 w porównaniu do nowych 1000 to jak dla mnie śmiech na sali!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu nie doczytałeś - rozmawiamy o doświadczonych motocyklistach tzn takich, którzy nie mają miękkich nóg po zejściu z tysiąca (i żeby nie wyszło, że się mądrze - ja też bym się pewnie trząsł od adrenaliny, więc nie mówię tu o sobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wiesz jakbyś się zachował na tysiąc? Nie czytałeś o tym w żadnej książce ani nie wiedziałeś w filmie? No niemożliweeeeeeeeeeeeeee :banghead:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy:

 

A PeKaWu widzę, że nie potrafi się obejść bez jazd personalnych, w końcu są one takim ważnym argumentem w dyskusji o motocyklach :rolleyes:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chamstwo trzeba odpowiadac chamstwem.

 

Masz to u mnie jak w banku :rolleyes:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wypowiedziami Karola i Foksa, zreszta co tu gadac chlopaki przejechali swoje .... jednak mam nieco inne zdanie co do cbr 600rr (2004r.) i cbr 600f (2000r.) ktorymi praktycznie smigam dwa lata a nie czytam statystyk. Roznice sa glownie w srodu ciezkosci i pozycji natomiast niezgodze sie ze to zuuupelnie inny motocykl (oddawanie mocy, osiagi itp).

 

Smigalem troche gsxr 1000 k6 i ostatnio sporo r1 2007, zdecydowanie latwiej latac wiekszymi sprzetami - przy nizszych obratach to co opisane zreszta wyzej, lecz przy wsyokich potrafia czesto tracic przyczepnosc choc przy wyjsciu z zakretu nie maja znaczenia obroty i te predkosci sa zdradliwe ... mimo np jak w r1 2007 najzajebiaszczych hamolcow :wink: choc to wszystko to kwiestia wyczucia maszyny i oleju w glowie :rolleyes:

 

 

zreszta po cholere ja to pisze :crossy:

 

ps. dla mnie K6 rzadzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli gadamy o naprawde doświadczonych motocyklistach to jestem skłonny sie zgodzić:)

ale dzisiaj było pienkne śmiganko-tylnia opona do wymiany:)

 

i jeszcze jedno pytanie-karol co ty takiego zrobiłes foksowi ze on cie tak broni:)? normalnie ty sie nie obraziłes za tego "książkowego" a on normalnoie jak lew. tfu lwica walczy:)

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mam nieco inne zdanie co do cbr 600rr (2004r.) i cbr 600f (2000r.) ktorymi praktycznie smigam dwa lata a nie czytam statystyk. Roznice sa glownie w srodu ciezkosci i pozycji natomiast niezgodze sie ze to zuuupelnie inny motocykl (oddawanie mocy, osiagi itp).

 

No właśnie i dlatego jestem ciekawy o co chodziło z tym że jak przesiądę się na RR to poczuję różnicę. Ja co prawda nie jeździłem na RR ale jeździłem na K6 (myślę że to podobny motocykl) i jakiś szczególnie wielkich różnic nie widziałem. Więc nie wiem o co chodzi z tą różnicą.

 

PS. czy nie jeździliście dzisiaj po Ciszewskiego koło SGGW (mam na myśli Karola i foksa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. czy nie jeździliście dzisiaj po Ciszewskiego koło SGGW (mam na myśli Karola i foksa)

Widziałeś biało-srebrne 600 K6 na Ciszewskiego? Nie mów mi takich rzeczy! Myślałem, że w stolicy tylko mój Gix ma takie malowanie, bo póki co drugiego takiego nie widziałem... :icon_mrgreen:

 

A może powinienem zajrzeć do garażu czy jeszcze stoi :buttrock:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...