Skocz do zawartości

ta ostatnia niedziela bieszczady


trzykawki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ludziska, nie to że każda sroczka swój ogonek chwali, ale jak zaliczymy taki wyjazd to będzie o czym wnukom opowiadać....

Ponieważ ja jeszcze nie uznaję końca sezonu, to jednak odpadam z wycieczki. Za 2-3 tygodnie(albo w grudniu :lalag: ) jakbyście chcieli powtórzyć, to dajcie znać. ;) Póki co-jadę na grzyby, bo ten sezon faktycznie może się zaraz skończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drogę.... do zobaczenia

 

W drogę.... do zobaczenia

 

coś to nasze forum swoim czasem żyje, post został napisany o 5:24 ;)

 

ale ad rem , lub jakoś inaczej. właśnie dojechałem, 23:45 to jakby forum podało czas inny. a było tak:

 

razu pewnego, dokładnie na świętego jakiegoś tam (poszperam w kalenadarz to się dowiem i dopiszę) o 6:45 w siole zwanym Janki Naradomwylotne, na podwórcu karczmy trzymanej przez - jakoś nie potrafię stylowo spolszczyć McDonalda, więc niech będzie - starego Donalda, zjechało się mtocykli co niemiara. Zawrotna ilość maszyn, uradowała oczy i podniosła serce, wodza... . Dokonawszy przeglądu sił, wódz, w swej nieomylności, podzielił armie na 3 (słownie:trzy, słownie dokładniej: t r z y, jeszcze dokładniej: się mi nie chce), wyjątkowo silne związki taktyczne:

 

1. wódz we własnej osobie - w ujęciu wagi sprawczej jako suma nośnika i noszonego - jedna z najcięższych grup operacyjnych w historii (naprawdę, obiecuje, pójdę kiedyś na dietę)

 

2. ABU - rozpoznanie rondem

 

3. To_masz - żadne ducati się nie przedrze

 

Uszykowawszy wojska, wódz, zarządził wymarsz. Celem było zdobycie granic południowych. W trakcie przybliżania się do celu, zaznaczył się pewien rozdźwięk w komunikacji na linii sużby wywiadowcze (astronawigacja) a wodzowa percepcja. Co zaowocowało nieczęstymi, na szczęście krótkimi, zboczeniami z jedynie słusznie obranego kierunku.(...rwa!!!, jeszcze czasjakiś i NAPEWNO będę wiedział jak to ustawiać)

 

no dobra, jakoś mnie wena opuściła więc krótko:

 

dojechaliśmy tam gdzie chcieliśmy, bieszczady zostały najechane przez motocykle. Powiem tak: nie było takich 5 minut drogi aby nie minąć się z motocyklem - najczęściej z grupą. Zrobilismy: Lesko, Ustrz.Dolne, Muczne, Ustrz Gr, Cisna, Baligród, Lesko. Powrót przez Przemyśl i Lublin. Ja zliczyłem sie na jakieś 1200 :lalag: ;) ;) km. Wielkie dzięki dla Tomka i Norberta Do miłego

Edytowane przez trzykawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , trzykawki czy GS-a masz żółtego ? :D mijalismy sie prawdopodobnie pod Lutowiskami ;) ... bylo wczoraj troche moto , ale pamietam 3 osobowa grupe z żółtym GS-em z przodu . U nas liliowy VX 800 i BMW R1100R

pozdro ekipa radomska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkadiusz, tak to pewnie byliśmy my, mam nadzieje że wy to nie ta grupa co sie nadziała na szarą vectre z fotoradarem?

 

Abu, jak bym napisał zapoznanie się z rondem, to wszystko było by jasne... BTW rozumiem, że dotarłeś bez przygód i motek jest sprawny? jeszcze raz dzięki. Na wiosnę, jak dzień będzie dłuższy może zrobimy traskę: wawa - świnoujście - wawa. potem jeszcze północny wschód, no i południowy zachód . wszystko pod hasłem dojechac do jabardziej wysunietego punktu. Coś mi się wydaje ale ktoś forumowy już to robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjazd ;)

Pogoda rewelacyjna, winkle pierwsza klasa- a i dobrze się przekonać ostatecznie, że Bandzior pojedzie na baku 363 km :D

 

Do następnego ! :D

 

Pomysł ze Świnoujściem i pozostałymi najdalej wysuniętymi punktami zacny- już się piszę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to Wyyyyyyy byliście :lalag:

A tak się zastanawiałem co to za mocna ekipa jedzie w sobotę ok 15 od Soliny w stronę Łobozewa :notworthy: .

Szkoda, że od kilku dni miałem odpoczynek od forum i byłem skazany ma samotne śmiganie.

 

Pochwalcie się fotkami!

 

Bieszczady moimi oczami ==> http://picasaweb.google.pl/lukasz.tomaszew...czadyJesie2008#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...