Skocz do zawartości

Afryka 2008


Djobeł
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

 

Chciałbym przedstawić Wam moich znajomych, którzy właśnie wybyli w podróż do Afryki stając się tym samym kolejnymi śmiałkami próbującymi pokonać te niesamowicie urokliwą trasę!

Ekipa założyła własną stronkę i to tam zainteresowani mogą obserwować ich przygody na bieżąco:) Wszelkie dane, szczególiki, opisy znajdują się na http://www.motopodroze.prv.pl/ więc myślę, że nie mam się co rozgadywać...

Reasumując...niewielu jest śmiertelników, którzy mogą sobie pozwolić na taką wyprawę więc gorąco zachęcam do śledzenia ich przygód!

 

Pozdrawiam, Djobeł

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyprawy przygotowali się perfekcyjnie. Jak ktoś się wybiera w tamte rejony to warto zapoznać się z ich stronką.

 

Powiedzmy, że perfekcyjnie wygląda to na stronie hehe:) W rzeczywistości było jednak sporo niedociągnięć ale chyba zawsze tak bywa przy tego typu wyprawach. Natomiast dla potencjalnego podróżnika, który pragnie się tam zapuścić to faktycznie zasób sporej wiedzy!

 

Pozdrawiam

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno niedociagnięcie to to ze powinini jechac motocyklami nowymi (swoimi ale rocznikowo młodymi i sprawdzonymi). Narazie cos sprzęty im psikusy robia ,a gdiz etam jeszcze do totalnej dziczy.

W kazym razie zycze całej grupie powodzenia!!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno niedociagnięcie to to ze powinini jechac motocyklami nowymi (swoimi ale rocznikowo młodymi i sprawdzonymi). Narazie cos sprzęty im psikusy robia ,a gdiz etam jeszcze do totalnej dziczy.

W kazym razie zycze całej grupie powodzenia!!!

 

pzdr

Jeśli chodzi Ci o nowe badziewie na wtrysku i innym elektronicznymi gadżetami to mylisz się i to bardzo.Poza tym jadą na XRV 750 a to wyjaśnia wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkalem 10 lat w RPA... Afryka to kraina ktorej nie da sie zapomniec... raj na ziemi (szczegolnie RPA - jest przyroda, a zarazem dostep do cywilizacji). Zamierzam tam wrocic, przynajmniej przejechac sie na motocyklu po tamtej ziemi ...

Ale wracajac do tematu to mam nadzieje ze wyprawa im sie uda i bede sledzic poczynania na ich stronie!

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno niedociagnięcie to to ze powinini jechac motocyklami nowymi (swoimi ale rocznikowo młodymi i sprawdzonymi). Narazie cos sprzęty im psikusy robia ,a gdiz etam jeszcze do totalnej dziczy.

W kazym razie zycze całej grupie powodzenia!!!

 

pzdr

 

I tak i nie. Chłopaki włożyli naprawdę niezłą kasę w modernizację stanu technicznego afryk. No ale to była konieczność, w końcu trafnie to ująłeś - jadą w dzicz!

 

Pozdr

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o nowe badziewie na wtrysku i innym elektronicznymi gadżetami to mylisz się i to bardzo.Poza tym jadą na XRV 750 a to wyjaśnia wybór.

 

moze sie myle ,ale motocyklem z 1994 roku bał bym sie jechac w taką wyprawę.Wiem ze nowszy motocykl to wydatek ,ale wycieczka tez nie bedize nalezłała do najtańszych.Osobiscie czuł bym sie pewniwej na motocyklu rocznikowo młodszym i nie jechał bym z dusza na ramieniu. W kazdym razie trzymam za nich kciuki i strasznie im zazdroszcze, oraz zycze powodzenia.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkalem 10 lat w RPA... Afryka to kraina ktorej nie da sie zapomniec... raj na ziemi (szczegolnie RPA - jest przyroda, a zarazem dostep do cywilizacji). Zamierzam tam wrocic, przynajmniej przejechac sie na motocyklu po tamtej ziemi ...

Ale wracajac do tematu to mam nadzieje ze wyprawa im sie uda i bede sledzic poczynania na ich stronie!

No nie wiem. Kraj gdzie każdy lepiej wyglądający dom ma mur ze szkłem potłuczonym i drutem kolczastym pod napięciem.... z najwyższym wskaźnikiem morderstw obecnie...

To ja podziękuję. Odwiedzić, tak bo pięknie tam jest, ale mieszkać....? oj nie wiem, nie wiem.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Kraj gdzie każdy lepiej wyglądający dom ma mur ze szkłem potłuczonym i drutem kolczastym pod napięciem.... z najwyższym wskaźnikiem morderstw obecnie...

To zależy po której stronie muru się żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem to inaczej, ten kraj to troche jak jazda na motocyklu... jest pieknie, ale to piekno pociaga za soba pewne ryzyko o ktorym na codzien nie myslimy.

Lepiej skupmy sie na poczynaniach ekipy, bowiem daleka jeszcze przed nimi droga do RPA :rolleyes: ... ehh pozazdroscic, u nich coraz cieplej a u nas...

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lepiej skupmy sie na poczynaniach ekipy, bowiem daleka jeszcze przed nimi droga do RPA :) ... ehh pozazdroscic, u nich coraz cieplej a u nas...

Już sobie siedzą w Afryce i wygrzewają się na słoneczku a my tu marzniemy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...