Skocz do zawartości

Nowy chiński motocykl czy stary japoński? Koszty eksploatacji chopper/cruiser.


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dżizus... to tylko w chińczykach może być. Koła takie same ale inne bo z innej matrycy... :D :D :D

Ale wy mnie czasem osłabiacie.

Trzeba łopatologicznie jak dziecku. Koła są robione w tym samym stylu, czyli wizualnie wyglądają niemalże identycznie ale identyczne nie są bo mają innej grubości ścianki i szprychy, czy pióra (jak zwał tak zwał) mają inne szerokości.

Reasumując dla humanisty to będą identyczne koła a dla inżyniera dwa zupełnie inne robione wg tego samego projektu stylistycznego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca z tzw. ostrożności procesowej tępi wszelkie mity o chińczykach...

Koła są robione w tym samym stylu, czyli wizualnie wyglądają niemalże identycznie ale identyczne nie są bo mają innej grubości ścianki i szprychy

Cóż zatem za różnorodność modeli i typów... :D

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Jeszcze raz.. TO SĄ RÓŻNE MOTOCYKLE! Takie same mają tylko koła i silnik, reszta jest podobna ale nie taka sama, nawet części z Jinluna czy Rometa nie pasują do Visty. I mówimy na Vistę Vista a Rometa Romet.

 

Chyba, że to produkt LIFANA. Do niedawna produkowali takie. Teraz mają tylko 150-ki, a 250 tylko z V-kami.

 

http://www.lifan.com/en/product_list.asp?p...tid=8412&id=937

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lefty, rozwalasz mnie... Czy widziałeś np. jakiś model suzuki jako produkt Yamahy czy hondy? Chińskie to nie znaczy że takie same.

To co pokazałeś w linku bardziej przypomina Wektora niż Yuki. Tył jest w ogóle z innej bajki.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Lefty, rozwalasz mnie... Czy widziałeś np. jakiś model suzuki jako produkt Yamahy czy hondy? Chińskie to nie znaczy że takie same.

To co pokazałeś w linku bardziej przypomina Wektora niż Yuki. Tył jest w ogóle z innej bajki.

 

Bo to 150-tka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

będąc ograniczonym finansowo mozna sie nie zastanawiac czy nie amerykanski nie japonski nie chinski - zawsze mozna zaryzykowac koreanski ; ) np z wtryskiem - chinczycy jescze takich technologii nie opanowali wiec mozna sie ludzic ze bedzie nieco lepszym wyborem np od lifana 400 choc jeszcze w wmiare podobnej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu, najbardziej wkurza mnie jak właściciele japońskich maszyn naśmiewają się z chińskich... nie na tym polega przyjemność z uczucia wolności jadąc motocyklem...

A ja mam i japonię i chinę i wdupiemamto co inni sobie myślą. Widac niektórzy muszą na kimś podbudowac sobie niedowartościowane ego..

 

 

Pytanie jest typu- lepiej na lody, czy moze wystarczy posiedziec troche w chłodni?

Patrząc z perspektywy mojego nowego XVS1100, Panie Jerzyk7, wyjdź wreszcie z tej chłodni i kup se prawdziwego loda... :icon_twisted:

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...