Skocz do zawartości

Zx6r 2008 vs GSX-r 600 k8 - pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

http://ncs.autotrader.co.uk/ncs/NewBikeAdv...thing=&easting=

 

To jest cena za rocznik 2008.

No to jeśli jest tyle gratisów, kombi, talon, kas czyli praktycznie prawie wszystko czego potrzeba do jazdy to oferta bardzo dobra.

 

 

Przeczytaj jeszcze raz uważnie:

SUZUKI GSXR K5 600cc, 2008 08 Reg, Yellow Black. Brand New. Ask about our MEGA finance deals, Ride away from as little as £99.00 dep, finance, warranty,nationwide delivery, From £5,250

 

 

08 Reg oznacza że motocykl został zarejestrowany w 2008 roku :lapad:

 

Pozdro all :icon_rolleyes:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz uważnie:

SUZUKI GSXR K5 600cc, 2008 08 Reg, Yellow Black. Brand New. Ask about our MEGA finance deals, Ride away from as little as £99.00 dep, finance, warranty,nationwide delivery, From £5,250

08 Reg oznacza że motocykl został zarejestrowany w 2008 roku :buttrock:

 

Pozdro all :icon_razz:

 

Oszzz w mordę. Oddaję honor :icon_exclaim: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I suma summarum do jazd testowych Suzuki nie doszło, utknąłem w korku :buttrock: Jak jutro mi się nie uda, to suzuki odpada walkowerem i będzie kawka :icon_mrgreen: A jeżeli chodzi o owiewki, spoko, ac się tym zajmie :)

Edytowane przez czupryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gwoli zakończenia: wybór padł na czarne zx6r. Lepiej oddaje moc, bardziej ciszy oko i, co najważniejsze, mimo tego, że jest wyższy od gixxera to lepiej mi się na nim jeździ. Teraz pozostaje mi tylko poczekać 2-3 tyg na realizacje zamówienia, ciężko będzie :icon_mrgreen:

 

Jeżeli chodzi o gixxera, świetny motocykl, ale brakuje mu tego "czegoś" co ma kawasaki. Po 50 minutowej jeździe stwierdziłem, że po prostu mi nie leży. Wysoka kiera powoduje uczucie, że śmiga się na czymś a'la street triple, gorzej oddaje moc (typowa sportowa charakterystyka, jazda zaczyna się od 7-8 tys. Powyżej 10tys nie kręciłem więc nie wiem co dalej). Skrzynia z kawasaki również bardziej mi odpowiada (jak to musi zajebiście działać z quickshifterem). Ogólnie wszystko rozchodzi się o sprawę gustu i przyzwyczajeń.

 

Dzięki tym, którzy dodali swoje 3 gr i pomogli w ten bądź inny sposób :biggrin: Jak już odbiorę swoje cacko to zdam dokładną relacje. Obym tylko zdążył przed pierwszym śniegiem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Jak już odbiorę swoje cacko to zdam dokładną relacje. Obym tylko zdążył przed pierwszym śniegiem :buttrock:

 

 

Czekamy :biggrin:

 

 

PS. komandosek co z tymi owiewkami ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gixxera, świetny motocykl, ale brakuje mu tego "czegoś" co ma kawasaki. Po 50 minutowej jeździe stwierdziłem, że po prostu mi nie leży. Wysoka kiera powoduje uczucie, że śmiga się na czymś a'la street triple, gorzej oddaje moc (typowa sportowa charakterystyka, jazda zaczyna się od 7-8 tys. Powyżej 10tys nie kręciłem więc nie wiem co dalej). Skrzynia z kawasaki również bardziej mi odpowiada (jak to musi zajebiście działać z quickshifterem). Ogólnie wszystko rozchodzi się o sprawę gustu i przyzwyczajeń.

 

Gratuluje nowego sprzeta ale musze zapytac, czego spodziewasz sie po supersporcie jesli nie wlasnie typowo sportowej charakterystyki? Dla mnie to dziwny argument osoby, ktora porownuje 2 motocykle sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czupryna pewnie już zapomniał o moto i teraz zastanawia się czy kupić EVO a może Imprezę a Wy nadal odpowiadacie Mu na pytanie :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Heeeh...

 

Panowie, totalnie Was nie rozumiem. Faktycznie, zapomniałem o tym temacie. Chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy, w większej części się dowiedziałem, po czym zająłem motocyklem, a nie czytaniem forum:)

 

Co do legend- ano chodzą i większość z nich jest prawdziwa. ZXR kupiłem 3 dni po zdanym prawku i od kopa jeździłem z chłopakami z GP (no prawie od kopa). Uczyłem się przy nich w zasadzie śmigać i bywało zabawnie.

 

Co do Kawy- dzięki za zainteresowanie, ale za wiele powiedzieć nie mogę, ponieważ po prostu jeszcze na niej nie jeździłem. Zrobiłem jedynie kilkadziesiąt kilometrów na motocyklu testowym, w dodatku nie kręciłem go do oporu ponieważ nie czułem się na siłach. I błagam, nie komentujcie każdej mojej wizyty pod tym względem, jest to cholernie frustrujące. Zacznie się sezon, wsiądę na moto, to zainteresowanymi wymienię się opiniami i tyle.

 

I szczerze, to nie zdziwię się specjalnie, jak prędzej czy później położę ten motocykl. Nie uważam się za mistrza dwóch kółek, który jeździł już na wszystkim, a na co dzień śmiga na ogarze. Miałem możliwość kupić nowe moto, to kupiłem. Over:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...