Skocz do zawartości

Nowa XJ6 Diversion


Rekomendowane odpowiedzi

:wink: to sobie Panowie pojechali ;)

 

Nie chodzi że musi być 100 kucy, ale chyba świat idzie do przoodu jak by nie patrzeć, 78 kucy to miał bandyta 600 olejak, ale kto tu myśli o bandicie cnie :wink:

 

Nie mial tylko ma. Niektorzy wciaz takimi jezdza ;) Te 78 koni pozwala osiagnac 200 km/h co mi akurat w zupelnosci wystarcza. Takze nie uwazam, zeby to bylo malo. Za to przydalaby sie lepsza elastycznosc, ktora wynika z przebiegu krzywej momentu obrotowego o ktorym pisza koledzy wczesniej. I tu faktycznie jest bieda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78 koni to nie jeden samochod chcialby miec :) a waga ciut mniejsza,

 

nie zapominaj ze xj jest przeznaczona na 1 moto a tutaj im mniej koni tym lepiej liczy sie lans i mozliwosc redukcji biegu nawet i w zakrecie :buttrock:

 

XJ to kultowa sprawdzona maszyna tak bylo jest i będzie (mam nadzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie się dowiedziałem o nowym modelu z listopadowego "Świata Motocykli". I tak sobie myślę, że to może być całkiem fajny motocykl uniwersalny: do bliższej i dalszej turystyki (raczej po drogach niż bezdrożach), a i do szkoły czy pracy też się da podjechać. Jeżeli rzeczywiście da się utrzymać cenę na poziomie 20 tys. zł, to wróżę nowej Dywersji świetlaną przyszłość na naszych drogach. To może być ciekawa propozycja może nie na pierwszy, ale np. na drugi motocykl. Fazerowski silnik ponoć poddano kuracji łagodzącej i generuje teraz 78 KM, czyli tyle, ile Bandit 600 pierwszej i drugiej generacji.

Choć muszę przyznać, że poprzednia XJ-ota wizualnie bardziej mi się podoba(ła).

A Wy jak się na tę maszynę zapatrujecie?

 

Ups... Dopiero teraz zauważyłem, że o nowej Yamasze była już mowa na forum:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=105419&st=20

 

Może jednak zasługuje na osobny wątek? :wink:

 

(Nie jako XJ).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...