Skocz do zawartości

gpz 900


anton21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale o co konkretnie chodzi? Jak znam życie to regenaracja gaźników nic nie poprawi.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazniki to i gdzieś regenerują ale opłaca sie nowe kupić tanije wyjdzie i lepiej:) powiedz w jaki sposób była przeprowadzona regulacja może wytarczy wymienić membrany czy zaworki iglicowe i posprawie... i jaki jest efekt niewyregulowanych gazników:) ??

 

 

 

jest tak kuzyn regulował gazniki nic to nie pomogło powiec mi gdzie moge kupic gazniki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kuzyn mial styk z motocyklami 2 czy 4 cylindrowymi i oprocz regulacji wykonal takze synchronizacje?

 

z calym szacunkiem, ale jezeli ja slysze ze kuzyn albo ktos tam od kogos to robil to mam wyobrazenie czlowieka majacego stycznosc jedynie z MZtkami czy Jawkami i bioracego sie za "regulacje" w japonskiej rzedowce, nie majac pojecia jak to w ogole wyglada i co dalej nalezy zrobic. ale jesli nie, to dowiedz sie od kuzyna poszczegolne kroki jego dzialan i napisz je tu- moze cos doradzimy.

 

aha,i musisz napisac CZYM OBJAWIAJA SIE te wstretne, niedobre gazniki.

 

 

ps. moge zalatwic taniej gazniki do 900tki po niewielkich kosztach i dobrym stanie.

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kuzyn mial styk z motocyklami 2 czy 4 cylindrowymi i oprocz regulacji wykonal takze synchronizacje?

 

z calym szacunkiem, ale jezeli ja slysze ze kuzyn albo ktos tam od kogos to robil to mam wyobrazenie czlowieka majacego stycznosc jedynie z MZtkami czy Jawkami i bioracego sie za "regulacje" w japonskiej rzedowce, nie majac pojecia jak to w ogole wyglada i co dalej nalezy zrobic. ale jesli nie, to dowiedz sie od kuzyna poszczegolne kroki jego dzialan i napisz je tu- moze cos doradzimy.

 

aha,i musisz napisac CZYM OBJAWIAJA SIE te wstretne, niedobre gazniki.

ps. moge zalatwic taniej gazniki do 900tki po niewielkich kosztach i dobrym stanie.

pzdr:)

 

jest tak kuzyn miał ztycznosc z silnikami bo ma warsztat i remontuje motory ale sie poddał był moment ze fajnie chodziła ale potem zgasła nie chciała odpalic wsielism jom na popych odpaliła ale miala tylko wysokie obroty na NISKICH GASłA PO ile te GAZNIKI

Edytowane przez anton21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak kuzyn miał ztycznosc z silnikami bo ma warsztat i remontuje motory ale sie poddał był moment ze fajnie chodziła ale potem zgasła nie chciała odpalic wsielism jom na popych odpaliła ale miala tylko wysokie obroty na NISKICH GASłA PO ile te GAZNIKI

 

Sorki, czy Ty tak dla checy piszesz takim "zaśpiewem"? Czy tak masz po prostu........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...